Miluje papoušky a chce vypadat jako oni, proto si uřezal uši


Vítejte ve světě exotů. A pokud jste si mysleli, že už nic "neobvyklého", než je obličej Vladimíra Franze (jinak tohoto pána naprosto uznáváme) nemůže existovat, tak jste tvrdě na omylu. Ted Richards vás o tom přesvědčí.

Kam až může zajít láska k papouškům? Třeba tak daleko, že chcete vypadat úplně jako oni. A co všechno k tomu potřebujete? Odvahu, protože jednak změna vizáže bolí a také si na vás lidé budou "ukazovat". Své by o tom mohl vyprávět šestapadesátiletý Angličan Ted Richards, kterému se přezdívá "papouščí muž". Ten je těmito ptáky opravdu posedlý, chtěl se podobat jako oni a jednoduše se z něj stal exot.

Uřezané uši, do budoucna zobák

Celé to začalo tetováním na obličeji, které je barevné a má jít o pestré peří papoušků, především svých milovaných opeřenců Ellieho, Teaka, Timneha, Jakea a Bubiho. Už to je trošku extrém, ale v rámci mezí ještě "přijatelné". Co už se zdá být za hranou, jsou odoperované uši. Ano, čtete správně. Protože je hlava s ušima širší, prostě si je Ted nechal uřezat. Zůstalo mu tak po nich jen pár jizev a stehů. A co dál? Správný pták musí mít zobák. To ví i "papouščí muž" a samozřejměm jej plánuje. Prý má vzniknout místo nosu.


Stehy po uřezaných uších

Tedovu lásku k papouščím opeřencům můžete obdivovat v přiloženém videu.

Zdroj: youtube

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video ‘Parrot Man’ gets ears cut off so he can look more like a bird

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |