Lichotky, které jsou mužům proti srsti


Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

Lichotky, které muži neradi slyší

1. Ty umíš spravit rozbitý kohoutek?

Ačkoliv víte, že váš partner zrovna není Kutil Tim, nedejte to najevo a partnera v jeho činnosti spíše povzbuďte. Sprškou komplimentů nic nezkazíte a v případě neúspěšné opravy rozbitého kohoutku máte ještě v záloze instalatéra.

2. Takhle se prádlo neskládá, ale i tak děkuji

Snaha se cení a pokud vám chtěl muž pomoci a ulehčit vám práci, rozhodně ho za špatně poskládané prádlo hned nesekýrujte. Můžete mu se skádáním prádla pomoci a poté si prádlo přeskládat podle vašeho zajetého systému.

3. Jsi jediný, se kterým dokážu mluvit

No, pokud tuto větu prohlásíte před partnerem, tak ho přinejmenším hodně vystrašíte. Svěřovat se s problémy, řešit ženské záležitosti, apod., byste měla spíše s kamarádkami. Máte však ve vašem partnerovi natolik velkou podporu a důvěru, že je pro vás jakousi vrbou, zkuste mu to říct nějak jinak. Co takhle: "Jsi pro mě ten nejlepší posluchač."

4. Je hezké, že mi pomáháš s úklidem, ale sama to zvládnu rychleji a lépe

Na tuhle větu obzvlášť pozor. Oceňte, že vám chce partner pomoci, i když to není zrovna podle vašich představ. Formulací věty, že jste v úklidu lepší a rychlejší mu dáte najevo, že jeho pomoc pro vás není dost dobrá.

5. Ty jsi tak roztomilý

Zní to hezky, ale spíše dětinsky. Že je vás partner roztomilý si nechejte raději pro sebe. Formulace, že je váš partner hezký, ať už při čemkoliv, je přeci jen lepší.

6. Vkus mám trošku jiný, ale i tak díky za dárek

Pokud vám koupil dárek, který zrovna nění podle vašeho gusta, nedávajte mu to tzv. toli sežrat. Hold, snažil se a to je přeci důležité. Za dárek mu poděkujte a aby se nic podobného už neopakovalo, naznačte mu, jaké dárky a věci se vám nejvíce líbí.

7. Jsi skvělý, hned to musím zavolat holkám

Některý muž by byl potěšen, jiný by raději dostal pusu a obejmutí, než aby první věcí byl telefonát kamarádkám. Co myslíte?

8. Miluju to tvoje hezké, měkké bříško

Tady pozor! Je těžké poznat, zda jste chtěla partnerovi lichotit a nebude mu naznačujete, že s tím "pivním mozolem" je potřeba něco dělat. Raději se o jeho bříšku vůbec nezmiňujte.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |