Co takhle povečeřet z nahotinky?


Už vás nudí večeřet v normálních restauracích? I v těch luxusních? Co takhle zkusit jíst jídlo přímo z nahého ženského těla? Způsob tohoto stolování pochází z Japonska a jmenuje se Njotaimori. Na nahém těle se podává sushi. U nás už je také k mání. Pro někoho to může být vzrušující záležitost, pro jiného z hygienického hlediska nepřípustné. Jiný kraj, jiný mrav. Například v Austrálii párty, kde místo podnosů ležely na stolech nahotinky obložené jak bagety, pěkně pohořela. Návštěvníci byli pohoršeni. Stěžovali si na morálku a hygienu. Jinde je zas tento způsob stolování jedinečným zážitkem.

Co všechno musí živý podnos před stolováním absolvovat?

Předtím, než se žena stane živým tácem na sushi, trénuje hodiny ležet bez hnutí. Musí být rovněž schopna vydržet dlouhotrvající vystavení studenému jídlu. Před samotným pokládáním jídla se musí vykoupat za použití neparfémovaného mýdla a celou koupel zakončit osprchováním studenou vodou, aby ochladila tělo na teplotu suši. V některých částech světa musí být, z důvodu zdravotnických vyhlášek, mezi tělem a jídlem vrstva igelitu. Což je divné. Mrkněte na video, jak to při takovém stolování vypadá.

Podávání jídla na nahém ženském těle je raritou, ale ve světě je řada dalších divných restaurací. Jak by se vám například líbilo v restauraci, která věrně simuluje toaletu? Dokonce vám do ní i servírují jídlo podobné spíše tomu, co se z něj stane po cestě naším trávicím traktem. Další restaurace vypadá jako vězení, v další je mráz, na Maledivách si můžete pochutnat pod mořskou hladinou a jinde vás obslouží v tmě. Podívejte se na deset nejpodivnějších restaurací světa.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |