Chcete být úspěšný? A vypadáte tak?


Vaše oblečení, účes, doplňky,… a vůbec to, jak vypadáte, ovlivňuje vaši kariéru. Je tomu tak, ať se vám to líbí, nebo ne. Nevypadáte zrovna jako obrázek úspěšného businessmana? Tak s tím pojďme něco udělat!

Možná vás to překvapí, ale vypadat úspěšně není o tom utratit horentní sumy za designové oblečení. Naopak obří loga na oblečení vám udělají službu téměř opačnou. Vypadat úspěšně je o tom umět se dobře obléknout, sladit jednotlivé kousky a vědět, co vám sluší. A jaký základ si vytvořit?

Boty, co vypadají vždy jako nové

To, že byste měli investovat do kvalitních bot, vám asi zdůrazňovat nemusíme. Měli byste mít v botníku alespoň dva páry hnědých kožených polobotek třeba od jedné z oblíbených značek pánských bot. Klíčem je ale péče o ně. Okopané, ošoupané a děravé boty potopí i sebelepší outfit. Proto si pořiďte kvalitní impregnaci na boty, krém, kartáč a další vybavení, které vám pomůže boty dostat do stavu, ve kterém vypadají zase jako nové. Nebo můžete po cestě do práce usednout do křesílka a nechat si boty ošetřit, zatímco si přečtete nejnovější zprávy.

Tip: Pokud chcete na pořízení bot ušetřit, mrkněte na eobuv.cz – najdete tam značkové boty ve slevě.

Padnoucí kalhoty

Zní to triviálně, ale málokterý muž vlastní opravdu padnoucí kalhoty. A najít je o to těžší, pokud máte silnější nohy a nejste zrovna vysocí. Najít správný balanc mezi délkou kalhot a šířkou pasu je někdy pořádný oříšek. A co teprve, když vám padnou v pase, ale jsou příliš těsné! Najděte kalhoty, které padnou přes stehna a jsou dostatečně dlouhé. A potom si zajděte do krejčovství a nechte si je upravit na míru.

Pořádný oblek

Dalším nešvarem českých mužů je neschopnost najít opravdu padnoucí oblek. Zvláště sako bývá kamenem úrazu. Často má příliš krátké rukávy a úzká ramena. Zajděte si do obchodu, kde vás přeměří a vybraný oblek upraví vám přímo na míru. Může se to zdát jako zbytečnost, ale až uvidíte ten rozdíl, nikdy už nebudete obleky kupovat jinak.

Zásoba kravat

Pokud nosíte oblek každý den, je třeba investovat do pořádného výběru kravat. Vlastně byste měli mít víc kravat než košil. Kravata totiž celkový vzhled promění mnohem víc než košile. Nebojte se barev a vzorů a vydejte se na nákupy!

Doplňky a sestřih

Sestřih bez chybičky a upravené vousy by měly být samozřejmostí. Nepodceňujte ale ani doplňky jako je peněženka, pásek či brašna. I tyto detaily by měly ladit k celku jak barvou, tak provedením. Pořiďte si kvalitní kožené doplňky v univerzální barvě (třeba hnědé) a budete vždy vypadat jak ze žurnálu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |