4 základní páry pánského botníku: Které to jsou?


Ženy mají nespočet párů bot a muži nosí dva oblíbené páry, dokud se nerozpadnou. Myslíte si, že tento stereotyp stále ještě platí? My ne. Muži stále víc sledují módní trendy a hledají svůj vlastní osobní styl. A stejně jako se bez pevných základů neobejde šatník, neobejde se bez nich ani botník. A tyto čtyři páry položí základ, na kterém se dá stavět:

Neformální a pohodlné

Pánské kecky, tenisky, kožené sandály a další funkční boty do vašeho botníku také patří, ale rozhodně na nich nezkoušejte postavit svůj styl – tedy pokud nejste sportovci, zpěváci či umělci. Nezapomeňte, že je vhodné je obout jen k neformálním událostem a do kanceláře zkrátka nepatří.

Nazouvací boty pro letní dny

V botníku by vám neměly chybět boty, do kterých pohodlně vplujete a budete je moci obout ke všemu. Zvolit můžete buď semišové či kožené pánské mokasíny i látkové loafers – hledejte v sekci pánská vycházková obuv.

Základní hnědé polobotky

Černá barva je sice považována za nejuniverzálnější, ale když ale přijde na boty, vždy si raději vyberte odstíny hnědé. Černé polobotky budou totiž vypadat dobře jen ke společenskému obleku, ale ty hnědé se dají nosit na mnohem více způsobů.

Tip: K obleku je můžete obout klidně také, ale pokud je plánujete nosit každý den, pořiďte si ještě společenské polobotky.

Základní hnědé polobotky podruhé

Věděli jste, že je po celodenním nošení potřeba nechat boty alespoň 24 hodin odpočívat, aby vyschly a nehromadily se v nich bakterie? Takže pokud nosíte jeden pár každý den, boty se nejen rychleji opotřebují, ale budou také mnohem více cítit, protože nebudou mít čas na to, aby mohly dýchat. Proto je třeba mít dvoje hnědé polobotky – na střídání.

Tip: Pokud jste jako první pár zvolili tmavě hnědé elegantnější polobotky, jako druhé zvolte světlejší model.

 

Zimní kotníkové pro každý den

A teď nemáme na mysli sněhule, ale elegantní zimní boty pro každodenní nošení. A kotníčkové proto, aby vám nebyla zima. Dejte si pozor na to, aby byly boty dostatečně teplé, neklouzaly a měly dostatečně silnou podrážku. A opět hlasujeme pro hnědou!

Jaké boty ve vašem botníku ještě chybí?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |