Zdraví a životní styl


Vánoce 2014: Skvělé nápoje nejen na zahřátí

K zimním večerům během Vánoc patří i nějaké to dobré pití na zahřátí. Kromě tradičních nápojů prozradíme i ty, o kterých jste možná ještě neslyšeli a přesto stojí za to je vyzkoušet.

Andropauza aneb jak vyzrát na mužský přechod

Zatímco o ženském přechodu neboli menopauze případně klimakteriu se věnuje pozornost už dlouhá léta, o mužském přechodu - tzv. andropauze - se tak často nehovoří. Přitom i muži, stejně jako ženy, procházejí hormonálními změnami, které mají vliv na jejich chování a sexuální výkonnost.

Takhle vypadají nejdražší hodinky světa

Také vás zajímají věci, jejichž hodnota je v řádech stovek miliónů korun? Po luxusních autech, drahých vínech a koktejlech, tu máme něco pro milovníky hodinek. Chcete vědět, jak vypadají nejdražší hodinky světa? Tady jsou!

Neuvěřitelné i nechutné: 22 faktů, které jste o lidském těle asi nevěděli

Myslíte si, že své tělo znáte dobře? Tak potom si přečtěte následujících 22 faktů o něm. A asi se nebudete stačit divit!

Muž, který má 12 koulí. Cože?!

Když už někomu nestačí tetování a piercing na běžných místech, tak si prostě zavede pár kuliček pod kůži penisu. Jeden takový blázen pochází z Malajsie.

TOP 50 nejlepší bary světa 2014: I Česko má své zástupce

Časopis Drinks International si opět posvítil na bary po celém světe a vybral z nich tu nejlepší padesátku, která se může pochlubit světovým formátem. Pozadu nezůstala ani Česká republika. Který bar je u nás ten nejlepší?

Jak vypadá nejkrásnější žena světa? Podívejte se!

Experiment, jehož cílem bylo odhalit podobu nejkrásnější ženy na světě, je opět na pořadu dne. Tentokrát se do něho pustil norský umělec Marius Vibe.

Z čeho se skládá nejdražší koktejl světa?

Nad tímto článkem zůstane mnohým rozum stát. Stojíte před otázkou, zda si v jedné vyhlášené restauraci dát nejdražší koktejl světa nebo si za cenu nápoje raději pořídit nové auto? Většina dotazaných by měla jednoduchou volbu, ovšem najdou se i tací, kteří si…

11 nejhloupějších lidí na světě

Někdy je těžké dělat věci správně. Možná, že tito lidé měli jen špatný den. Posuďte sami z přiložené galerie a vyberte si svého favorita (mě nejvíce zaujalo efektivní uzamčení kola, doufejme, že případný zloděj nebude oplývat vyšší inteligencí).

Nejhorší věznice světa

Ve většině států na světě si odsouzenci stěžují na nedůstojné podmínky a nelidské zacházení. To ale asi nemusí pobývat ve věznicích, které jsou označovaný jako nejhorší žaláře světa. Proč tomu tak je?

« Předchozí Další »
1 7 10 11 12 13 14 15 16 19 25
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace