Zdraví a životní styl


Víte podle jakých parametrů vybírat doutník?

Možná i vy si rádi dáte kvalitní doutníček, ale možná se teprve v nabídce doutníků chcete zorientovat. Není to přitom až tak jednoduché. Doutníků je velké množství druhů a vyznat se v nich není snadné. Uvedeme si proto jejich základní parametry, podle kterých si vybírat.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Deodorační spodní prádlo pro muže

Je to hit mezi pány kravaťáky. Spokojenost s touto novinkou potvrdil i fotbalista londýnské Chelsea Frank Lampard. Se spodním prádlem značky Shreddies nemusíte mít strach ze zápachu.

Padělky trenýrek zaplavují internet, mohou poškodit zdraví

Český internet zavalily poslední dobou padělky spodního prádla. Nekvalitní čínské napodobeniny nejenže nedosahují kvalitou zpracování originálů, ale mohou teoreticky působit i zdravotní komplikace. Každý by měl proto zvážit, zda koupit nekvalitní padělky značkových trenýrek Calvin Klein. Sice…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Mužské sperma jako elixír života

Ne každá žena si ráda pochutná na mužském spermatu. Ba co víc - řada z nich považuje polykání semene za něco nechutného. Ostatně pánové, ochutnali jste někdy vlastní sperma? Ale co když právě mužské sperma má blahodárné účinky a prospívá duševnímu zdraví?…

8 zajímavých faktů o marihuaně

Řadíte se do táboru odpůrců, nebo zastánců marihuany? V dnešním článku se podíváme na několik zajímavých faktů, které vás možná překvapí.

Nejšílenější rekordy světa

Svět je nejen plný bláznů, ale i neuvěřitelných rekordů. Co všechno dokáže lidské tělo, lidská zručnost a šikovnost? Přehled nejšílenějších rekordů na světě právě začíná.

Nejvtipnější vzkazy ve výtazích

Pokud čas od času používáte výtah, nejspíš si také přečtete různé vzkazy a poznámky, které tam někdo napsal. Ne všechny vzkazy se týkají odečtu plynu nebo jiných kontrol. Někdy můžete narazit i na opravdové perličky.

5 důvodů, proč je pro vás alkohol zdravý

Noviny a televizní zprávy s gustem ukazují, jak bláznivé věci dokáží někteří dělat pod vlivem alkoholu. Ale jak jistě tušíte, alkohol má i pozitivní dopad na vaše zdraví. Níže uvedené důvody samozřejmě nejsou omluvou nebo důvodem, proč prolít hrdlem celou láhev…

Pět nejpodivnějších nemocí světa

Již název je jak z hororového filmu. Dle statistik u nás některým typem těchto nemocí trpí více jak 20 000 lidí, většina z nich člověka ohrožuje na životě nebo způsobuje invaliditu. Představujeme pět nejpodivnějších nemocí světa.

Nejlepší pláže Evropy pro rok 2012

Pokud již máte svou letošní dovolenou za sebou, asi vás následující článek moc zajímat nebude. Jestli však každoročně vyrážíte relaxovat až ke konci prázdnin, možná vám tento článek přijde vhod při výběru místa k odpočinku.

« Předchozí Další »
1 7 14 18 19 20 21 22 23 24 26
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace