MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Valentýn - tipy na dárky pro ženu

Už se to po roce zase blíží, sv. Valentýn, svátek kdy se prodá nejvíc zboží ve tvaru srdce. Existují dva typy lidí, ti co slaví Valentýna a ti co ho neslaví, protože nemají s kým nebo pro koho. Pokud patříte do té první skupiny, máme pro vás pár tipů na zajímavé i netradiční dárečky.  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Drtič aut na dvou kolech

Tak tuhle motorku jste určitě ještě neviděli. Je totiž větší než kterékoliv normální auto a vaše vozítko na čtyrech kolech přejede jako nic. Vždyť její jméno vypovídá za všechno: Monster Motorbike from Hell! - Motorka z pekla. 

číst celý článek >> | autor: Mike

Asus Eee - Proklatě levný notebook

Poslední dobou jsou trendem výrazně zvýšené poptávky po noteboocích oproti klasickým stolním počítačům. Není se čemu divit, cena a výkon jsou prakticky na stejné úrovni. Proto výrobci nelení a přichází s celou řadou novinek. Apple nabízí nejtenčí, Toshiba nejlehčí a Asus pro změnu nejlevnější notebook, Asus Eee. …

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Akon - únorový koncert v Praze

Senegalsko-americký zpěvák, producent a muslim, o jehož celém jméně a věku se vedou nekonečné spekulace (většina novinářů se shoduje na tom, že se narodil v roce 1973 jako Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam), byl původně předurčen pro dráhu basketbalisty, tu mu ale zhatilo zranění kolene.

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Souboj penisů - Češi těsně pod vrcholem!

Nedávné prohlášení Jana Saudka, že 17 cm je na penis málo, vyvolalo zajímavou odezvu. Zapátrali jsme tedy, jaká čísla skutečně odpovídají průměru nejen u nás ale i v zahraničí.  

číst celý článek >> | autor: PR článek

Prsa do sprchy - Gadgets

Toto poprsí není erotickou pomůckou. Instaluje se v sprše jako dávkovač sprchového gelu a šampónu. Princip je jednoduchý a zábavný. Stlačením prsa se z bradavky nadávkuje potřebný kosmetický prostředek. Nehodil by sa vám tento gadget?  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Lexus LF-A Roadster - Konkurence pro Ferrari?

Koncept LF-A Roadster jasně naznačuje, že to Lexus myslí s efkovou řadou vážně. Roadster vypadá naprosto úžasně a jeho o střechu bohatší brácha porazil na proslulé Nordschleife Carreru GT i Zondu! 

číst celý článek >> | autor: Mike

Jak rychle složit tričko - VIDEO

Vnadná slečna předvádí trik, jak velmi rychle a účinně složit tričko.

číst celý článek >> | autor: Nomad

Lovci pokladů: Kniha tajemství + Trailer

Film Lovci pokladů: Kniha tajemství jehož originální název je National Treasure: The Book of Secrets je druhým pokračováním prvního dílu, na který velmi volně navazuje. Opět se zde setkáme s "hledačem pokladů" Benem Gatesem (Nicolas Cage). Objeví se i další známé tváře z prvního dílu. 

číst celý článek >> | autor: Nomad

MacBook Air - Nejtenčí notebook na světě!

Jednou z divácky nejatraktivnějších událostí na akci MacWorld 2008 bylo beze všech pochybností představení ultratenkého notebooku Apple MacBook Air. Novinka titulovaná "nejtenčí laptop světa" má profil pouhých 4,06 milimetru vpředu a 19,3 mm vzadu...  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák
« Předchozí Další »
1 31 61 91 104 105 106 107 108 109 110 121
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace