MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Drtič aut na dvou kolech

Tak tuhle motorku jste určitě ještě neviděli. Je totiž větší než kterékoliv normální auto a vaše vozítko na čtyrech kolech přejede jako nic. Vždyť její jméno vypovídá za všechno: Monster Motorbike from Hell! - Motorka z pekla. 

číst celý článek >> | autor: Mike

Asus Eee - Proklatě levný notebook

Poslední dobou jsou trendem výrazně zvýšené poptávky po noteboocích oproti klasickým stolním počítačům. Není se čemu divit, cena a výkon jsou prakticky na stejné úrovni. Proto výrobci nelení a přichází s celou řadou novinek. Apple nabízí nejtenčí, Toshiba nejlehčí a Asus pro změnu nejlevnější notebook, Asus Eee. …

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Akon - únorový koncert v Praze

Senegalsko-americký zpěvák, producent a muslim, o jehož celém jméně a věku se vedou nekonečné spekulace (většina novinářů se shoduje na tom, že se narodil v roce 1973 jako Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam), byl původně předurčen pro dráhu basketbalisty, tu mu ale zhatilo zranění kolene.

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Souboj penisů - Češi těsně pod vrcholem!

Nedávné prohlášení Jana Saudka, že 17 cm je na penis málo, vyvolalo zajímavou odezvu. Zapátrali jsme tedy, jaká čísla skutečně odpovídají průměru nejen u nás ale i v zahraničí.  

číst celý článek >> | autor: PR článek

Prsa do sprchy - Gadgets

Toto poprsí není erotickou pomůckou. Instaluje se v sprše jako dávkovač sprchového gelu a šampónu. Princip je jednoduchý a zábavný. Stlačením prsa se z bradavky nadávkuje potřebný kosmetický prostředek. Nehodil by sa vám tento gadget?  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Lexus LF-A Roadster - Konkurence pro Ferrari?

Koncept LF-A Roadster jasně naznačuje, že to Lexus myslí s efkovou řadou vážně. Roadster vypadá naprosto úžasně a jeho o střechu bohatší brácha porazil na proslulé Nordschleife Carreru GT i Zondu! 

číst celý článek >> | autor: Mike

Jak rychle složit tričko - VIDEO

Vnadná slečna předvádí trik, jak velmi rychle a účinně složit tričko.

číst celý článek >> | autor: Nomad

Lovci pokladů: Kniha tajemství + Trailer

Film Lovci pokladů: Kniha tajemství jehož originální název je National Treasure: The Book of Secrets je druhým pokračováním prvního dílu, na který velmi volně navazuje. Opět se zde setkáme s "hledačem pokladů" Benem Gatesem (Nicolas Cage). Objeví se i další známé tváře z prvního dílu. 

číst celý článek >> | autor: Nomad

MacBook Air - Nejtenčí notebook na světě!

Jednou z divácky nejatraktivnějších událostí na akci MacWorld 2008 bylo beze všech pochybností představení ultratenkého notebooku Apple MacBook Air. Novinka titulovaná "nejtenčí laptop světa" má profil pouhých 4,06 milimetru vpředu a 19,3 mm vzadu...  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Achmed, mrtvý terorista - VIDEO

Velmi vtipný výstup komika Jeffa Dunhama na téma - rozhovor s mrtvým teroristou Achmedem (video obsahuje české titulky).   

číst celý článek >> | autor: Nomad
« Předchozí Další »
1 31 60 90 102 103 104 105 106 107 108 119
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace