Ochlaďte se na úrovni s Hi-Tech mobilní klimatizací a ventilátory


Vedro doma, v kanceláři, prostě všude. Nedá se před ním utéct. Bolí z něj hlava a člověk je nevyspalý, podrážděný a chybuje více než by jeho zaměstnavatel ještě zvládnul přehlédnout. Tak vypadá život bez klimatizace či ventilátoru v přehřáté místnosti.

Pro ty, kteří již těmto problémům chtějí nadobro říct „NE“, přinášíme tipy na TOP ventilátory a klimatizace, které najdete na trhu.

Ventilátor NORDIK Evolution R 140/56" Gold světlý chrom

Tento stropní reverzibilní ventilátor je vhodný k použití v obytných i komerčních prostorách. Dokáže obsloužit prostor 2,5 krát větší jako průměr vrtule. Díky speciálnímu profilu lopatek má nízkou provozní hlučnost kolem 49 decibelů.

Tip:Věděli jste, že ventilátor vybavený zpětným (reverzním) chodem lze využít i v zimě? Pomáhá rozhánět teplý vzduch po místnosti, který by se jinak držel u stropu. Díky tomu uspoříte nemalé finanční náklady za vytápění.

Ventilátor a čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool Link HP02

Jestli dnes něco ve světě ventilátorů a klimatizací frčí, jsou to multifunkční zařízení. Mercedesem mezi ventilátory jsou ty od výrobce Dyson. Toto zařízení je nejen ventilátorem, teplovzdušným ventilátorem, ale také čističkou vzduchu v jednom. V zimě vás ohřeje, v létě zas poskytne příjemný chladivý proud pročištěného vzduchu. Ochladí vás a ještě vaši domácnost zbaví pylů a 99,95% škodlivin a alergenů ze vzduchu. 360° skleněný HEPA filtr pohltí i částečky odumřelé kůže a srsti zvířat. Zařízení je tiché i pro použití v noci. Za své zvukové vlastnosti získalo i ocenění Quiet Mark.

Sloupový ventilátor Stadler Form PETER LEATHERETTE

Chcete se nejen ochladit, ale i mít designový kousek ve svém bytě? V tom případě sáhněte po sloupovém ventilátoru Peter Leatherette. Obdivuhodný výkon 6,7 m/s je zabalen do moderního designu s imitací kůže. Je hezký a ještě chytrý. Má řadu inteligentních funkcí, skrytý dálkový ovladač či režim přírodního vánku Natural Breeze. Zvolit si můžete jednu ze tří nabízených rychlostí proudění vzduchu a nechybí ani automatické vypnutí pomocí funkce časovače.

 

 

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12HX PREMIUM Wi-Fi

Kdo si nemůže dovolit stavební úpravy, ale dává přednost výkonu klimatizace před tím, který má ventilátor, měl by určitě zvážit nákup tohoto multifukčního zařízení s funkcemi chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Jeho velkou výhodou je účinné chlazení s nízkou spotřebou energie. Dá se ovládat pomocí Wi-Fi a má 24 hodinový časovač, umožňující nastavení zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovaný čas.

 

 

 

Monobloková klimatizace SINCLAIR ASM-12PI

Toto zařízení má hned čtyři funkce v jednom. Jsou jimi chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Je bez venkovní jednotky, takže ideální i tam, kde není možné venkovní jednotku umístit, jako jsou památkově chráněné budovy, byty v pronájmu apod. Klimatizace disponuje technologií DC INVERTER, která díky stejnosměrnému proudu řídí efektivnějiotáčky kompresoru, ale také ventilátor vnitřní jednotky.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |