Kvůli erotickému snu se svou starou tetou nemusíte hned běžet za psychologem


Ilustrační foto
Ilustrační foto

Zdroj: pixabay.com

Když se řekne erotický sen, většina si představí, že jste ve v noci ve svém nevědomém stavu strávil nádherné chvíle s krásnou ženou, ještě lépe s nádhernou herečkou a když je úplně nejlépe, tak byly dvě. Jenže ono to tak vždy není. Může se vám zdát, že vás vzrušil pohled na prodavače v růžovém negližé nebo, že spíte s vlastní matkou. A nemusíte se hned bát a běžet za psychologem. Výklad snů je v současné době hodně populární disciplínou a zabývají se jím i psychologové.

Tak například psycholog Ian Wallace tvrdí, že pokud si během snění užíváte sex s někým, kdo by vám v reálném životě nestál ani za pohled, nemusí to znamenat vůbec nic. Většinou ani s tím člověkem nic mít nechcete. Spíš má ten člověk v sobě nějaký povahový rys, který obdivujete, také ho v sobě máte, jen se vám ho ještě nepovedlo rozvinout.

Pokud se vám tedy zdá o sexu se šéfem nebo s nadřízenou, znamená to, že se vám líbí jejich vůdčí schopnosti a možná byste si měli zkusit říct o zvýšení platu nebo povýšení.

Pokud ve snu obcujete s kamarádkou, která se vám jinak ale vůbec nelíbí, neznamená to, že mezi vámi začal klíčit vztah, ale jen to, že vám imponuje tím, jak dobře hraje tenis.

Podle odborníka na sny Iana Wallace jsou hned druhými nejčastějšími aktéry v sexuálních snech za nadřízenými celebrity. V tomhle jsou trošku ženy lepší než muži. O hrátkách se slavnámi herci se jim zdá dvakrát častěji než mužům. Ale opět to neznamená nic jiného, než že s tou osobností mají nějaké podobné povahové rysy, které obdivují.

Sex s ex? Pokud se vám zdá, že eroticky dovádíte se svou bývalou, jde o jediné a není to návrat. Zkrátka jste v reálném životě začal opakovat chyby, které jste dělal ve svém bývalém vztahu, který vedl ke konci.

Když sníte o sexu s naprosto cizí ženou, většinou jí ani nevidíte do obličeje. Má na něm masku nebo roušku. V tom případě vaše podvědomí čeká na to, až v sobě odhalíte skrytý talent.

Naprosto nechutný je sexuální sen s nějakým vaším příbuzným, matkou nebo tetou. I když se vzbudíte zpocení hrůzou, neznamená to, že hned musíte do léčebny nebo za psychologem. Ve hře jsou opět jen oblíbené vlastnosti, které váš příbuzný má a vy byste je u sebe chtěli rozvinout také.

A když se vám zdá o tom, že si vaše partnerka užívá s někým jiným, nemusíte jí hned udělat žárlivou scénu. Spíš zapracujte na posílení svého sebevědomí. Mozek tak totiž vysílá signál, že ho máte málo.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |