Sex a vztahy


Jak správně používat pánskou ochranu?

Důvodem, proč spousta mužů kondom nerada používá, mohou být i obavy z komplikací při nasazování. V současné době se jeho správné nasazování vyučuje už na základní škole, ale v praxi často zaškobrtnou i zkušení. Stačí troška alkoholu nebo nervozita a manipulace s…

5 dobrých důvodů, proč randit se svobodnou matkou

Řada mužů se vyhýbá pozvat na rande svobodnou matku, neboť stále přetrvávají některé mylné představy, že tyto ženy hledají pouze nového tátu pro své děti. Ve skutečnosti randění se svobodnou matkou má své nesporné výhody. Jaké to jsou?

Jak u ženy poznat předstíraný orgasmus

Projevy těla u orgasmu jsou u každého jiné, což je nejspíše důvodem toho, že téměř všichni muži nerozpoznají, když žena orgasmus předstírá. Přesto jsou určité aspekty stejné, a ty bychom vám chtěli představit.

Celebrity a první sex

Zajímá vás, kdo přišel o panictví již v osmi letech? Která celebrita se nechávala ráda řezat, nebo kdo se zapletl se synovcem Michaela Jacksona?

Jak poznat, že muž přestává být přitažlivý

Láska je zpočátku založena na chemii, která v průběhu vztahu pomalu vyprchává. Pokud se oba jedinci nesnaží, vyprchá až do bodu nula. Jak tomu předejít a zůstat po celou dobu pro svůj protějšek přitažlivý?

Nejoblíbenější sexuální polohy

Ačkoliv by člověk v dnešní liberální společnosti čekal, že mezi nejoblíbenější polohy budou patřit co možná nejzajímavější polohy z Kámasútry, opak je pravdou. Ty nejoblíbenější sexuální polohy jsou totiž spíše tradiční a dávno zažité. Alespoň u nás, Američanů a…

Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem

Příroda Vás příliš neobdařila? To ovšem rozhodně není důvod k panice. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. A víte proč? Nejvíce nervových zakončení je v ženské vagíně umístěno u vchodu do pochvy. To znamená, že délka penisu není rozhodující…

Předčasná ejakulace

Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Jak se stát mužem ženských snů

Myslíte si, že neexistuje univerzální návod, jak se stát vysněným mužem? Každá žena je jiná, preferuje jiný typ mužů, ale pomocí následujících pravidel se stanete zkrátka mužem, kterému neodolá žádná.

Masáž obřími ňadry v podání Kristy Love

Hranice masáží se posunula zase o kousek dál a baculatá Američanka rozjela nový byznys - masíruje nadšené muže svými obrovskými prsy.

« Předchozí Další »
1 8 16 18 19 20 21 22 23 24 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace