Sex a vztahy


Fundawear - vibrující spodní prádlo

Zrovna to na vás přišlo a vy máte svou lásku na druhém konci světa? Díky Fundawear, vibrujícímu spodnímu prádlu, žádný problém. Společně si tak můžete užít plno vášně i na vzdálenost několik tisíc kilometrů. Jak to funguje?

Tohle nikdy neříkejte ženě na prvním rande!

Asi každý z vás je před prvním rande alespoň trochu nervozní. Vždy se může něco pokazit, ale téměř z každé situace lze nějak elegantně vybruslit. Existuje však několik frází, které byste neměli ani vyslovit, pokud byste rádi šli i na rande číslo dvě.

Single život

Ať už jste momentálně zadaní nebo single, každý stav má své výhody i nevýhody. Jaké to jsou? Pojďme se na ně podívat.

Dovolenková místa, v nichž nejčastěji dochází k nevěrám

Nevěra - slovo v mezilidských vztazích docela často skloňované. A co teprve v případě, kdy je dokonce sestaven žebříček pěti dovolenkových míst v zahraničí, na kterých dochází nejčastěji k nevěře. Chcete vědět jaká místa to jsou?

Umění flirtu

Flirtování může být jednou z nejzábavnějších a také nejvzrušujících částí konverzace. Jak však umět správně flirtovat? Varování, flirtování vám může zrychlit srdeční tep, červenání, nemluvě o trapném momentu, kdy například kompliment vyzní jinak, než byl původně…

Co chtějí ženy, abyste věděli

Nejeden muž by si přál vědět, co se ženě honí hlavou. Říkáte si, že je složité uhádnout, co žena doopravdy chce? Potom vám tento článek pomůže objasnit některé skutečnosti, co by ženy chtěly, abyste věděli.

Deset dovedností, které udělají dojem na ženu

Chcete udělat dojem na nějakou ženu? K tomu budete potřebovat jisté dovednosti. Které to jsou? Řada magazínů či internetových serverů pravidelně zveřejňuje statistiky, co ženy nejvíce u mužů oceňují. Každá žena je však jiná a tudíž každá má na muže jiné nároky.…

Pár dobrých rad, jak mluvit se ženami (úspěch zaručen)

Řada mužů se nikdy nenaučila, jak správně mluvit se ženami. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou vyvarovat se některých chyb a získat ženu, po které toužíte.

Jaké jsou chyby mužů při milování

Myslíte si, že jste postelový bůh, ale opak je pravdou. Ačkoliv máte ze sexu s partnerkou dobrý pocit, ona s vámi vůbec nemusí souhlasit. Jak to zlepšit?

On-line seznamky – držte se těchto pravidel

Kdo není on-line, jakoby nežil. Lidé se čím dál častěji uzavírají do jejich virtuálního světa, že si sotva najdou čas na své kamarády. Díky chytrým telefonům, wifi a všem vymoženostem moderního světa můžete poznat svůj vysněný protějšek i na internetu. Ten je doslova přehlcen nejrůznějšími…

« Předchozí Další »
1 8 15 18 19 20 21 22 23 24 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace