Zvětšení penisu je řešitelné. Víte, jak na to?


autor: placená inzerce |

Stále více mužů laboruje nad tím, jak dodat své chloubě patřičné rozměry, díky kterým by se zlepšila nejen sexuální aktivita, ale také sebevědomoví. Na zvětšení penisu dnes existuje řada přípravků a různých cviků, jež vám v následujících řádcích představíme. Pokud chcete mít větší penis, čtěte dál.

Nejvíce dostává mužské svědomí na frak v okamžiku, kdy žena dotyčnému muži oznámí, že jeho výbava nestojí za nic. A to doslova! I díky psychickému bloku jde sexuální aktivita prudce dolů a jedinec začíná řešit, jak efektivně zvětšit penis. Ale nemusí to být zrovna podnět od ženy, aby muž nepřemýšlel nad tím, jak svou chloubu ještě vylepšit i přesto, že rozměry jeho přírození jsou více než průměrné. I když se udává, že průměrná délka stopořeného penisu je v rozmezí 11,6 až 15,3 cm, mužské populaci to prostě někdy nestačí, a tak vyhledávají další různé prostředky a rady, jak dosáhnout svého cíle. Způsobů je hned několik.

Prášky na zvětšení penisu

Na trhu je k dostání řada tablet a doplňků stravy, které mají za úkol prodloužit penis. Názory na tento způsob prodloužení penisu se různí, ale nejlepší je vše vyzkoušet a udělat si vlastní názor. Jednou z možností jsou například 100% přírodní tablety Vimax pills.

Zkuste certifikované pomůcky

Lepší erekce lze dosáhnout i řadou certifikovaných pomůcek, jež jsou k dostání v různých sexshopech nebo na internetu. I tyto pomůcky mají jediný cíl – zvětšit a zlepšit penis a zefektivnit jeho funkčnost. Výběr je široký, můžete vyzkoušet vakuovou pumpu, natahovače penisu nebo kroužky na penis. Všechny tyto varianty mají cenové rozpětí od 150 Kč až po 4 000 Kč.

Cviky na zvětšení penisu

Je to tak! Pokud chcete ušetřit finance, zbytečně se neládovat podpůrnými prášky a na penis si nenavlékat žádné kýčovité pomůcky, řešením jsou i účinné cviky na zvětšení penisu, které zvládne každý. Jmenovitě můžeme doporučit tzv. Kegelovy cviky nebo Jelqing. Princip spočívá v posilování svalstva pánevního dna nebo v případě Jelqingu na lepší prokrvení penisu a zlepšení erekce. Tyto cviky je potřeba provádět pravidelně, připravte se tedy na časovou náročnost. Efekt je viditelný po několika měsících, ale klidně to může být i delší doba.

O dalším způsobu zvětšení penisu mnoho lidí neví, respektive, pod tíhou masivních reklamních kampaní na různé tablety, prášky a zlepšováky, si málokdo vzpomene na to, že penis se dá zvětšit i vizuální formou. Jste obézní a na úkor vašich proporcí se vám zdá penis malý? Zhubněte. Necháváte svůj penis obrostlý chlupy, jednoduše vezměte do ruky holící strojek nebo žiletku a úplně se oholte.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace