Virtuální sex? Nyní ho můžete zažít i vy!


3D Sexvilla
3D Sexvilla

Nové technologie kráčí mílovými kroky kupředu. Téměř každý den je na trh uváděna některá hi-tech novinka, která má ambice stát se revolučním počinem. Mobily, počítače, notebooky, tablety, foťáky, bezpečnostní prvky v automobilech a další oblasti - všude tam můžete prakticky denně číst o nějakém novém modelu. Nyní si do těchto oborů můžete přidat ještě jeden - erotiku. Na trh se dostává novinka, která zcela změní pohled na sex - a to nejen virtuální.

Erotické pomůcky, náhražky a stimulanty existují už od nepaměti, ale ve spojení s novými technologiemi dostávají zcela jiný rozměr. Letos byla na trh uvedena novinka pod názvem Vstroker, která opět o něco víc přibližuje virtuální sex realitě. O co vlastně jde? Zjednodušeně řečeno o doplňkový modul pro umělou vagínu Fleshlight. Vstroker tak umožní propojit Fleshlight bezdrátově s počítačem, ve kterém je přehráván film pro dospělé a vy jste hlavním hrdinou. Herečka na obrazovce reaguje na vaše pohyby a je připravena přizpůsobit se vašim přáním a touhám, případně vás sama vybízí k akci. "Šílené!" říkáte si možná, ale je to tak. První uživatelské recenze pějí na Vstroker ódy, mimo jiné proto, že zařízení dokáže svého uživatele vtáhnout do děje. Filmy pro Vstroker jsou totiž natočeny ve stylu POV. To znamená, že kameraman a je zároveň hercem a zabírá to, co sám dělá. Kamera je nastavena tak, aby záběr co nejrealističtěji napodoboval pohled člověka. 

Za vším hledej byznys

Jak už to ale na tomto světě chodí, nic není zadarmo. Samotný akční balíček nejprodávanější verze Fleshlight s modulem Vstroker stál v době vydání tohoto článku 2899 Kč. K zařízení pak máte možnost dokoupit filmy, ve kterých vystupují přední pornoherečky. K dispozici je také 3D hra. Ta je zajímavá především tím, že máte možnost vymodelovat si vlastní partnerku a připravit prostředí, akce a polohy, které vám vyhovují nejvíc. Jeden film vyjde přibližně na 6 dolarů a je jich k dispozici už několik desítek. 3D hra Sexvilla je v základu zdarma, ale různé vychytávky už se přikupují. 

Kam až to půjde?

Možná vás také napadlo, jestli budou muži na sex ještě vůbec potřebovat ženy. Odpověď zní ano, ovšem i s nimi si můžete užívat nejen v reálu, ale i virtuálně. V současné chvíli se již pracuje na propojení Vstrokeru s webovou kamerou a mechanickými stroji na uspokojování žen. Takže zatímco vy budete v Evropě, vaše partnerka může být na druhém konci světa a přes internet si můžete užívat virtuální sex. Impulzy, které vy budete zasílat přes Fleshlight a Vstroker na jednom konci drátu, se budou přenášet do stroje na opačném konci. Sex po telefonu bude mít odzvoněno.

Obavy o osud lidstva mít nemusíte, technika samozřejmě nikdy zcela nenahradí skutečný sex. Vstroker ale může přinést do vašeho intimního života zajímavé zpestření. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: placená inzerce

3D Sexvilla
3D Sexvilla

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace