Vezete na dovolenou erotické pomůcky? Pozor na kontroly


Vezete na dovolenou erotické pomůcky? Pozor na kontroly

Zdroj: pixabay.com

S pěknou letní dovolenou bývá spojené i možnost strávit spoustu volných chvil s partnerkou v posteli. Ti, co holdují erotickým pomůckám si jistě neodpustí, vzít si nějaké to nádobíčko i na cesty. Spíš ještě trochu přitlačí, když už na to bude konečně čas. Pokud jedet autem, můžete si asi vzít cokoliv, přicestování letadlem už musíte trochu přemýšlet.

Některé země nepovolují převážet přes hranice erotické pomůcky, některé omezují počet kusů a do některých si můžete dovézt celý kufr. Lepší je ale se informovat předem, než pak o svou oblíbenou hračku přijít při letištní kontrole. Nad erotickým prádlem se asi celník nepozastaví, problém bývá u větších hraček. Problém by mohl být například u destinací jako je  Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty nebo Indie, kde dokonce přímo zakazují přicestovat s erotickými pomůckami.

Vlastní auto zaručuje většinou dostatečnou míru intimity i utajení toho, co máte v kufru sbaleno. Do vzdálenějších lokalit ale spíše poletíte letadlem atady bezpečnostní kontrola odhalí vše. Takže myslete dopředu i na to, že letiště mají v současné době různá bezpečnostní opatření a třeba větší vibrátory už by mohly být považovány za zbraň nebo že kovová pouta by mohla vyvolat zbytečné otázky. Vy byste místo odletu na dovolenou mohli strávit perné chvilky vysvětlováním ostraze, k čemu ty věci vlastně máte.

Buďte na pozoru, pokud jedete na dovolenou ještě s dalími členy rodiny. Erotické hračky zabalte decentně do kosmetické taštičky, aby na kontrolu nebo hotelového portýra nevypadly při náhodném otevření zámků kufru. Po letech by z toho sice byla dobrá historka pro kamarády, jak se po hotelové hale kutálel vibrátor, ale v tu chvíli je to trapas. Také vyndejte baterky, vrčící kufr by mohl vyvolat zbytečné problémy.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace