Rozlučka se svobodou plná erotiky aneb jak překvapit svého kamaráda


Rozlučková oslava může být ve velkém stylu
Rozlučková oslava může být ve velkém stylu

Zdroj: goldfingers.cz

Nejlepší kamarád se žení a vašim úkolem je uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Přemýšlíte, kam vyrazit, aby si ženich naposledy pořádně vyhodil z kopýtka? Příjemné prostředí, přátelská společnost a litry alkoholu – to nabízí centrum hlavní metropole, kam za nočním životem vyráží nejen Pražáci.

Pánská rozlučka se svobodou je neodmyslitelně spjatá se striptýzem. Proč objednávat pouze jednu striptérku na zahradní párty, když si můžete užít přítomnost několika exkluzivních, spoře oděných slečen přímo v centru Prahy? S realizací unikátního překvapení pro vašeho kamaráda vám pomůže Night Club Praha GOLDFINGERS, který jako první v České republice začal nabízet profesionální striptýzovou show. Pakliže jste doposud nenavštívili luxusní prostory tohoto nočního klubu, můžete do něj nahlédnout na jeho webových stránkách.

Striptýzová show

Nadstandardní služby uspokojí i nejnáročnějšího klienta. Jakmile překročíte práh klubu, vkročíte do luxusního prostředí, které je umocněno profesionálním přístupem personálu. Vybrat si můžete z pestré škály balíčků, které uspokojí i náruživé muže. Rozhodnete-li se zavítat do vyhlášeného klubu GOLDFINGERS, můžete se těšit na originální striptýzovou show v podání nejkrásnějších dívek v Praze. Součástí striptýzového vystoupení jsou unikátní akrobatické kousky. A po celou dobu budete popíjet ten nejlepší alkohol.

Dále se můžete těšit na nápadité erotické divadlo, v jehož rámci zhlédnete lesbickou show, tanec u tyče a VIP tanec na stole. Těšit se můžete také na erotický balet.

Nezapomenutelná rozlučka se svobodou

Jestliže jste pevně rozhodnutí, že se rozlučka se svobodou bude odehrávat v nočním klubu GOLDFINGERS, proveďte vše s naprostou noblesou. Objednejte ženichovi odvoz, který ho vyzvedne na předem stanoveném místě a dopraví ho za vámi přímo do luxusního nočního klubu. Potom může rozlučka se svobodou začít se vším všudy.

Nádherné slečny, vynikající alkohol, kvalitní doutníky, šampaňské a speciální erotické balíčky – to vše nabízí noční klub v Praze GOLDFINGERS. Pakliže svému kamarádovi objednáte tanec na stole či soukromou lesbickou show, můžete si být jisti, že na takovou rozlučku se svobodou nikdy nezapomene.

Co se stane v GOLDFINGERS, zůstane v GOLDFINGERS

Pokud je ve vašich rukou program celé rozlučky se svobodou, využijte svou fantazii. Buďte nápadití a zakomponujte do programu erotiku, která neodradí žádného muže. Profesionálního přístupu, nejlepších služeb a pomoci s organizací se vám dostane v Night Clubu Praha GOLDFINGERS. Jedná se o nejlepší striptýzový podnik v České republice, a proto sem míří pánové ze všech koutů republiky.

Konají se zde nejen již zmíněné rozlučky se svobodou, ale také pánské oslavy narozenin a různé pánské jízdy.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: placená inzerce

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace