MENU - zobrazit / skrýt

Nudí vás to v posteli? Sex jde dělat i jinde a nemusí to být špatné


Nudí vás to v posteli? Sex jde dělat i jinde a nemusí to být špatné

Zdroj: pixabay.com

Nedávno naštval Egypťany dánský fotograf Andreas Hvid, když se s modelkou zvěčnil při souloži na pyramidě. Nakonec sice přiznal, že šlo o promyšlenou akci, ač byli nazí, tak vlastně nesouložili a všechno to to mělo jediný cíl. Zviditelnit se. Nicméně mít sex na nejroztodivnějších místech zřejmě lidi fascinuje. Ať už je to kouzlo okamžiku a nebo třeba možnost, že je při tom může někdo načapat. Každopádně koho sex v posteli už nudí, může se nechat inspirovat. Dali jsme dohromady 15 míst, kde by to mohlo být zajímavé dělat.

1. Pračka. Ano i tak obyčejná věc může být při sexu zajímavá. Pokud zrovna ždíme, mohou otřesy přinést ještě více rozkoše.

2. Auto. To se hodí, pokud nemáte kde a venku je zima. Stačí odjet na odlehlé místo. A nebo neodjet :). Pokud je teplo, dá se využít i kapota auta.

3. Myčka aut. Jakmile se spustí kartáče, budete mít na chvíli i soukromí. Vzrušující na tom je, že to musíte stihnout za chvilku.

4. Kino. Tam je přítmí, ale když je narváno, tak vaše akce může být pro sousedy nepříjemná.

5. Balkón nebo terasa. To je takové jako soukromí, ale přitom vlastně není a někdo vás při tom může vidět. Což někoho rajcuje.

6. Kabinka. Převlékací kabinka láká mnohé dvojice. Opět je tam to kouzlo překvapení.

7. Výtah. Nejste klaustrofobik? Pak to můžete zkusit i tam. Nikdy nevíte, kdy se dveře otevřou nebo kdy se výtah zasekne :)

8. Houpačka. Využijte dětské hřiště. Ideálně, když tam nejsou děti :). Partnerka si může vzít sukni, sedne si na houpačku a zpestření je na světě.

9. Příroda. Louka s trávou nebo les. Nejste alergici? Tak hurá do toho.

10. Stan. Máte soukromí, ale jste docela dost slyšet. Od okolí vás dělí jen látka. Zkuste se v noci projít kempem nebo na hudebním festivalu.

11. Hřbitov. Tak to je už trochu divné, nicméně to aktérům většinou připadá hříšné a právě proto do toho jdou.

12. Strašidelný hrad. Pokud jste na pouti, využijte ho. Je tam tma. Zase jen dát pozor, ať vás neseberou za mravní ohrožování dětí.

13. Záchod. Ať už v restauraci nebo v hudbením klubu, toto místo dvojice zkrátka přitahuje.

14. Kancelář. Sex v práci. To je určitě vzrušující, každou chvíli může někdo vstoupit. A vy dostat výpověď :)

15. V sauně či vířivce. Tak v těchto místech se vyskytují lidé obvykle nazí a některá zařízení s tím tak nějak i počítají.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE