Latex a bičíky? Jsou mnohem podivnější fetiše - třeba včely, sochy nebo žula


Latex a bičíky? Jsou mnohem podivnější fetiše - třeba včely, sochy nebo žula

Zdroj: pixabay.com

Máte rádi, když si partnerka kvůli postelovým hrátkám oblékne sexy prádlo, k tomu si přinese pouta nebo z latexových kozaček vytáhne bičík? Pak zřejmě trochu hodlujete jistému fetiši. Lidská sexualita byla vždy zdrojem zájmu. Lidé měli vždy v tomto směru nejrůznější záliby. Tradiční společnost však k fetišům nepřistupovala příliš otevřeně. Dnes se razí trend, že pokud se to líbí oběma a nikomu to neubližuje, je v podstatě možné cokoliv.  Ale některé fetiše jsou trochu podivné.

Agalmatofílie

Před několika lety se spustila výroba „šílených“ sexuálních panen, které se postupem času zdají být stále realističtějšími. Dnes jsou součástí všech sexuálních veletrhů, kde je obzvláště obdivují agalmatofilové. Tito lidé navazují sexuální i citový vztah s panenkami. V některých případech se může jednat i o sochy.

Pygofílie

Líbí se váme ženské zadky? Spousta mužů dokáže ocenit pěkný „zadek“, ale pokud patříte mezi ty, kteří se nedokáží soustředit na nic jiného, pak patříte do skupiny lidí, kteří se označují za pygofily. Pygofílie nepatří mezi úplně ty nejpodivnější fetiše, ale své místo si v našem seznamu zaslouží.

Aktirastie

Existuje spoustu přínosů při pobytu na slunci. Výzkum zjistil, že čas strávený venku a na přímém slunečním světle může pomoci zmírnit depresi, úzkost a dokonce snížit i stres. Ale fanoušci aktirastie toto všechno povýšili na zcela novou úroveň. Slunce dokonce uctívají a ve slunečních paprscích nacházejí obrovské vzrušení. Považují slunce za absolutní afrodiziakum.

Knismolagnie a titillagnie

Smích dokáže být opravdovým motorem pro sexuální vzrušení. V tomto případě je původcem či zdrojem smíchu lechtání. Kdo by neměl rád trochu lechtání? Knismolagniaci to nejen milují, ale dostávají se tak do úplného rauše, opojení a uspokojení. Je jedno, jestli jsou těmi, kteří se nechají lechtat nebo aktivně někoho lechtají. Uspokojit se mohou obojím způsobem.

Melissafílie

Včelka Mája by zaplakala radostí. Pokud najednou kolem nás uslyšíme bzučet vosy nebo včely, ihned začneme máchat rukama jako nezjednaní a prcháme tak daleko, dokud bzukot neutichne. Melissofilové to mají úplně a zcela naopak. Nacházejí sexuální stimulaci právě u vos, včel i jiného bodavého hmyzu.

Objektofílie

Už jen podle názvu je jasné, o co půjde. Objektofilové si zvolili za své předměty sexuální stimulace a možná i chtíče, různé předměty. Dost často se stává, že jde konkrétně o budovy. Jedním z takovýchto případů je i Erika Eiffel, která se dokonce za jednu stavbu provdala. A nejde jen o nějakou stavbu, jde o jednu z nejznámějších staveb – Eiffel Tower.

Litofílie

Opět se jedná o méně známý fetiš. Tyto lidi dokáže sexuálně stimulovat třeba žula či mramor. Jedná se o fetiš, kdy se lidé uspokojují kameny. Dnes jsou moderní kamenné desky do kuchyní. To by pro litofila bylo absolutně ideální.

Psellismofílie

Lidé s problémem koktání se často nepovažují za svůdné řečníky. Ale každý psellismofil je z této vady řeči úplně natěšený – sexuálně. Většinou dělají, že koktajícímu nerozumí a nechají ho to celé zopakovat ještě jednou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace