Došly vám v průběhu měsíce peníze? Nezoufejte


Jste považováni za hlavu rodiny, která by měla udržet stabilní rodinný rozpočet? Nebo si chcete užívat bezstarostného života, k čemuž vám dopomáhají právě peníze? V obou případech ale může nastat situace, kdy už nemáte z čeho brát. To může být způsobeno různými faktory. Mohla to být nižší výplata než obvykle, stejně jako neočekávaný výdaj třeba ve formě nedoplatku za elektřinu a plyn. Více, než přemýšlení nad tím, proč jste nevyšli, je lepší přemýšlet nad tím, kde vezmete peníze. Naštěstí existuje poměrně jednoduché řešení. A to oceníte třeba i ve chvíli, kdy potřebujete koupit dárek pro přítelkyni či milenku, ale výplata je ještě daleko.

K příbuzným nechoďte

Na mysli určitě nemáme příbuzné, jelikož to často bývá až ta poslední možnost. A to z toho důvodu, že se budete muset ponižovat a každý z nich neopomene pravidelně připomínat to, že vám pomohli. Lepší cestou je půjčka před výplatou. Unikátní úvěrový produkt, který je na trhu sice jenom pár let, ale už dokázal pomoci desítkám lidí s jejich finančními problémy. A pomoci samozřejmě může i vám samotným. Stačí si o ni jednoduše požádat, a to z pohodlí vašeho domova. A to dokonce prostřednictvím počítače, nebo i mobilního telefonu. Vznikla totiž právě za účelem řešení finančních problémů, čemuž jasně odpovídají i její samotné parametry. V první řadě oceníte i diskrétnost, takže se nikdo z vašeho okolí nedozví, že si půjčku berete. Plánujete-li překvapit dárkem, zaručeně se vám to povede.
 

Rychlost vyřízení vás zaručeně ohromí

To hlavní, čím se tento typ půjčky může pyšnit, to je určitě rychlost. Rozhodně se nemusíte bát toho, že byste na peníze čekali dny, nebo hodiny. Většině poskytovatelů postačí jenom pár minut k tomu, aby vám peníze poslali. A to přímo na bankovní účet. Ideální volba ve chvíli, kdy jste zapomněli na narozeniny, na výročí, nebo jinou událost. Můžete si požádat, vyrazit do obchodu a než tam dojedete, jsou pro vás peníze připraveny na bankovním účtu. To vše bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti složitého papírování, nebo snad náročného dokládání různých informací. Vše je vyřízeno stoprocentně online, a to i bez složitého dokládání nebo prověřování vaší osoby.

Na mysli máme třeba to, že není nahlíženo do registrů, stejně jako není nutné dokládat váš příjem, nebo další informace o vaší bonitě. V principu tak k pozitivnímu vyřízení staří základní údaje z vašeho občanského průkazu, které prokážou, že jste plnoletí, bydlíte na území ČR a máte tuzemské státní občanství.
 

Na menší i větší finanční problémy

Rozhodně potěší také fakt, že už dávno tento typ půjčky nenabízí pouze pár stovek, nebo pár tisíc korun. Samozřejmě tyto částky zůstávají i nadále, ale aktuálně se výrazně zvýšili. A tak není žádnou výjimkou, že vám může rychlá půjčka nabídnout třeba i částky, které přesahují desetitisícovou hranici. To jsou ideální ve chvíli, kdy vaše finanční problémy jsou skutečně vysoké, a hledáte optimální řešení. Kolik si půjčíte je totiž většinou na vás samotných, stejně jako je na vás, na jak dlouho si peníze vezmete. Ačkoliv se může klasická splatnost 1 – 45 dní zdát krátká, většina poskytovatelů nabízí prodloužení. Někteří dokonce neomezené, v rámci celého jednoho roku.
 

Úroků se není třeba bát

Mnozí argumentují, že právě tento typ půjčky bývá spojený s nejvyššími úrokovými sazbami. Zde je třeba oponovat, jelikož ne vždy je to pravidlem. V rámci zkvalitňování svých služeb totiž mnoho poskytovatelů nabízí možnost půjček bezúročných. To se týká případné vaší první žádosti, kdy máte možnost požádat si o půjčku, u které vás nečekají žádné poplatky, ani žádné úroky. Vrátíte tedy přesně tolik, kolik si půjčíte. A to vše za podmínek, které jsme uvedli výše. To se hodí i ve chvíli, kdy váš vztah skřípe a chcete svou partnerku potěšit, ale přitom nezatížit váš rozpočet případnými úroky a částkami, které z nich mohou plynout.

Ani u klasické varianty ale není třeba výše úrokových sazeb odsuzovat. Záleží samozřejmě na kombinaci částky a splatnosti, a vždy je třeba myslet na to, že jednodušší a rychlejší možnost na trhu zkrátka nenajdete. Stejně tak se nemusíte bát ani otázky diskrétnosti. Veškeré informace o půjčce vám přijdou formou SMS zprávy nebo na mail, a tak se nikdo nedozví, že aktuální finanční nedostatek řešíte právě takto.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: placená inzerce

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace