Chcete ušetřit? Prověřte si to online!


Šetřit se dá všude. Ilustrační foto
Šetřit se dá všude. Ilustrační foto

Zdroj: morguefile.com

I vy určitě každý měsíc platíte účty za telefon, internetové připojení, elektřinu, plyn, vodu a jiné nutné výdaje. Když k tomu připočítáte ještě pojištění, splátky úvěrů aj. pravděpodobně se i vy dostanete na několikatisícovou částku a možná se vám kvůli tomu mnohdy zježí vlasy hrůzou. Nutně tomu tak být nemusí. Na každém výdaji se dá ušetřit. Už dávno na trhu není jeden mobilní operátor, jeden dodavatel plynu, jedna pojišťovna apod. Chcete ušetřit? Nabízí se jednoduché řešení.

Je třeba přestat dělat mrtvého brouka!

Všichni poskytovatelé služeb razí stejnou strategii. Pokud platíte, jste jejich kamarádem, ale vlastně jen tak „na oko“. Po čase vám banka zvýší poplatky za vedení účtu, mobilní operátor zavede nový - levnější tarif, ale vás na to neupozorní, abyste pěkně platit více peněz dál, pojišťovna vám klidně počítá vyšší povinné ručení i když ví, že byste klidně mohli platit méně apod. Protože jsme tak trochu národ lenochů, necháváme si toto líbit. Dostáváme, co potřebujeme, což nám k životu bohatě stačí a děláme jen to, že si na vysoké ceny pěkně zanadáváme s kamarády u pivka. Je to ale velká chyba, zkuste vzít vše do vlastních rukou a na dalším pivu se budete moc chlubit, jak jste na vše vyzráli.

Změna se vyplatí

Abyste na všech běžných výdajích ušetřili, stačí i vám udělat jediné. Sednout si k počítači a vyťukat adresu Uspory.cz. Jedná se o specializovaný portál, který i vám dokáže během chvilky srovnat ceny u poskytovatelů mobilních služeb, dodavatelů energií, poskytovatelů půjček a pojišťoven. U bankovní půjčky stačí zadat například jen to, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho a systém vám ukáže přehled výhodných nabídek. Díky portálu je možná i výhodná apod.

Fakta

Portál Uspory.cz už od roku 2010 provozuje společnost Elephant Orchestra, s.r.o. Do dnešního dne využilo pomoci 356 tisíc českých domácností, zařaďte se mezi ně – i vy nebudete muset platit ani korunu navíc! A jistě najdete způsob, jak ušetřené peníze využít efektivněji!

zdroj foto: morguefile.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: placená inzerce

Tagy: spoření | peníze


Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace