Zdraví a životní styl


Co byste ženám neměli nikdy říct

Kolikrát si to ani neuvědomíme a trable jsou na světě. Zpočátku dobře myšlená věta je v konečném důsledku pro ženu urážkou, která se již těžko "žehlí". Na co si dát pozor a jaké frázi se raději v přítomnosti ženy vyhnout?

Jelqing a Kegelové cviky – účinné cviky pro zvětšení penisu

Je vědecky dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, mají menší riziko postihu rakoviny prostaty, jejich erekce déle vydrží a po psychické stránce se cítí lépe. Mimo masturbace se můžete věnovat i cvikům pro zvětšení penisu.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Lichotky, které jsou mužům proti srsti

Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc

Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

Párty, které stojí za to navštívit

Žijeme jen jednou a pokud si rádi užíváte svobodu a máte rádi párty s přídavkem adrenalinu, navštivte některé vybrané akce po celém světě.

Chcete si pochutnat na Kundě?

Co byste řekli na to, že bychom vám nabídli dobrou Kundu? A že jí můžete mít celou pro sebe? Myslíte, že jde o vtip?

Češi podstoupili sexuální průzkum. Co na ně prozradil?

Národní výzkum sexuálního chování si posvítil na Čechy a zkoumal jejich sexuální aktivitu. Výsledky jsou více než překvapující. Do podvědomí se více dostává swingers akce, pánové si naopak častěji stěžují na nefektivní erekci.

Američanka s největšími boky na světě

Každá žena bojuje za to, aby se nemusela stydět za svoji postavu. Cviky a odříkání jídla je na denním pořádku. Existují ale vyjímky, jednou z nich je devětatřicetiletá Mikel Ruffinelliová, žena, která se pyšní největšími boky na světě.

Co muže děsí na manželství

Nehrnou se do chomoutu a vědí proč. Kde jsou hlavní příčiny toho, že se nechtějí ženit? Dá se s tím něco dělat?

Po čem ženy touží?

Představte si, že jednoho dne se ráno probudíte a zjistíte, že máte schopnost vidět ženám do hlavy. To by bylo ušetřené námahy a zbytečného přemáhání, co? V pohádce ale bohužel nejsme, přesto existuje studie, která sledovala spokojené vztahy a na základě nich…

« Předchozí Další »
1 7 14 16 17 18 19 20 21 22 26
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace