Zdraví a životní styl


Dejte si Piňa Coladu - recept jak na to

Příznivci koktejlů znají nejrůznější drinky, ale i ti, kteří si dopřejí koktejl jen jednou za čas, pravděpodobně znají koktejl Piňa Colada. Namíchají vám ho téměř v každém baru či dalším podniku, ve kterém se koktejly podávají. Piňa Colada (počeštěně upraveno na piňakolada) je…

Prohlédněte si největší zadnici na světě

Někdy si ženy stěžuji na to, že mají velký zadek, ale co je ten jejich zadek oproti zadku jedné Američanky, která by na své velké zadnici klidně mohla servírovat jídlo. Přesvědčte se sami.

Pobavte se nad hodnocením fotek na internetu

Ne vždy se vyplatí mít aktivovanou možnost hodnocení vaší fotky na jednom komunitním internetovém portále. Pokud totiž vy sami udělíte některému uživateli známku, se kterou nemusí souhlasit, může se vám to dost negativně vrátit.

Nejčastěji vyhledávané výrazy na googlu

Každý z nás si zadává do vyhledávače to, co jej nejvíce zajímá. Někteří mají již své oblíbené stránky, na které se rádi vracejí nebo si na googlu vyhledají to, co je momentálně nejvíce zajímá. Přinášíme vám žebříček nejvyhledávanějších slov za rok 2012.

Vybíráme nejlepší ženské lži

Některé určitě znáte z domova, jiné pro vás budou nové, ne však překvapující. Sestavili jsme pro vás žebříček nejlepších ženských lží.

Gigantická horská dráha ze dřeva!

V čínském Šen-čenu je zábavní park Knight Valley na kterém se nachází gigantická horská dráha. Na tom by nebylo nic až tak divného do doby, než napíšeme, že drahá je celá ze dřeva.

Co byste ženám neměli nikdy říct

Kolikrát si to ani neuvědomíme a trable jsou na světě. Zpočátku dobře myšlená věta je v konečném důsledku pro ženu urážkou, která se již těžko "žehlí". Na co si dát pozor a jaké frázi se raději v přítomnosti ženy vyhnout?

Jelqing a Kegelové cviky – účinné cviky pro zvětšení penisu

Je vědecky dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, mají menší riziko postihu rakoviny prostaty, jejich erekce déle vydrží a po psychické stránce se cítí lépe. Mimo masturbace se můžete věnovat i cvikům pro zvětšení penisu.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Lichotky, které jsou mužům proti srsti

Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc

Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

« Předchozí Další »
1 7 14 16 17 18 19 20 21 22 26
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace