Zdraví a životní styl


Češi podstoupili sexuální průzkum. Co na ně prozradil?

Národní výzkum sexuálního chování si posvítil na Čechy a zkoumal jejich sexuální aktivitu. Výsledky jsou více než překvapující. Do podvědomí se více dostává swingers akce, pánové si naopak častěji stěžují na nefektivní erekci.

Američanka s největšími boky na světě

Každá žena bojuje za to, aby se nemusela stydět za svoji postavu. Cviky a odříkání jídla je na denním pořádku. Existují ale vyjímky, jednou z nich je devětatřicetiletá Mikel Ruffinelliová, žena, která se pyšní největšími boky na světě.

Co muže děsí na manželství

Nehrnou se do chomoutu a vědí proč. Kde jsou hlavní příčiny toho, že se nechtějí ženit? Dá se s tím něco dělat?

Po čem ženy touží?

Představte si, že jednoho dne se ráno probudíte a zjistíte, že máte schopnost vidět ženám do hlavy. To by bylo ušetřené námahy a zbytečného přemáhání, co? V pohádce ale bohužel nejsme, přesto existuje studie, která sledovala spokojené vztahy a na základě nich…

Jaké výhody přináší sex?

Sex patří k hlavním pilířům, které pozitivně ovlivňují kvalitu života. Čemu všemu se dá kvalitním milováním předcházet a jaké pozitivní účinky to má na lidský organismus?

Obecní úřady budou zprostředkovávat sexuální služby nezadaným mužům

Katalogy s dívkami a jejich službami budou od nového roku k dostání na městských a obecních úřadech.

Pánské přirození je kratší a kratší. Kdo za to může?

Další studie nás muže bombarduje zprávami o tom, že se naše chlouba rok od roku zkracuje. Co je toho příčinou a jak na tom budeme za několik desítek let?

Ženy podstupují plastiku bodu G. Co to znamená pro muže?

Plastika bodu G je mezi ženami novým trendem. Více si užít sexuální hrátky je hlavním důvodem, proč podstupují tento bolestivý zákrok. Výsledek za to zřejmě stojí.

Co muži nesnáší na ženách

Ačkoliv si život bez ženy většina z nách nedokáže představit, jsou věci, které nám na nich docela dost vadí. Přehnané pusinkování, půlhodinové zkrášlování v koupelně nebo přecitlivělost je jen malým výčtem ze seznamu 10-ti věcí, které na ženách muži nesnáší.

Majitelka největších ňader na světě

Ruská modelka a moderátorka Marija Zarring se setkala se svou konkurentkou. Přesvědčila se o tom, že existuje poprsí ještě větší, než má ona. Nosí jej Američanka Annie Hawkins-Turner a je…

« Předchozí Další »
1 7 13 16 17 18 19 20 21 22 25
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace