Zdraví a životní styl


Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená?…

Velké srovnání klasických a elektronických cigaret

E-cigarety se staly hitem posledních let. V čem se liší od klasických cigaret a v čem se s nimi shodují? A je jejich kouření skutečně zdravější? Vše podstatné se dozvíte v následujícím článku.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Dobijte si mobil přes vodu

Kdyby nám před pár lety známý řekl, že nabíjí mobil nebo fotoaparát energií z vody, asi bychom se mu vysmáli. Jenže dnes už bychom mu nemohli nic říct.

Víte, co lízáte?

K horkým dnům patří vychlazená dvanáctka nebo dobrá zmrzlina. Ne všechny zmrzliny jsou ale tak kvalitní, jak kvalitní je jejich obal, a proto přinášíme 7 největších omylů o zmrzlině.

Kouká na mě jak pětikilovej datel aneb Hlášky Zdeňka Pohlreicha

Ať je ten svět ještě hezčí, připomeňme si hlášky Zdeňka Pohlreicha! A nezapomeňte: "Když nemáte citron, dejte tam limetku. Když nemáte limetku, dejte tam cibuli a když nemáte cibuli, dejte tam sójovku!" :D

Sex on the beach: Ideální koktejl na léto

Mezi top koktejly těšící se i u nás velké oblibě, patří Sex on the beach, tedy v překladu „Sex na pláži“. Drink vznikl roku 1987 na Floridě. Vymyslel ho tamější barman. A proč nese koktejl právě tento název? Není to úplně jisté, ale některé zdroje tvrdí, že se barman při vymýšlení…

Vodotěsné hodinky – ideální na pláž

Pánské a dámské hodinky k vodě? V dnešní době vůbec žádný problém. Vodotěsnost hodinek je ovšem mnohdy taková malá alchymie, pojďme si tedy na ni alespoň v krátkosti posvítit.

číst celý článek >> | Placená inzerce

TOP 15 šílených tetování podle Menzone.cz

Existují tetování roztomilá, pěkná, dokonalá a v neposlední řadě i ta šílená. Právě těm se dnes budeme věnovat. Vybrali jsem pro vás TOP 15 tetování, při kterých zůstává rozum stát.

Dejte si Piňa Coladu - recept jak na to

Příznivci koktejlů znají nejrůznější drinky, ale i ti, kteří si dopřejí koktejl jen jednou za čas, pravděpodobně znají koktejl Piňa Colada. Namíchají vám ho téměř v každém baru či dalším podniku, ve kterém se koktejly podávají. Piňa Colada (počeštěně upraveno na piňakolada) je…

Prohlédněte si největší zadnici na světě

Někdy si ženy stěžuji na to, že mají velký zadek, ale co je ten jejich zadek oproti zadku jedné Američanky, která by na své velké zadnici klidně mohla servírovat jídlo. Přesvědčte se sami.

« Předchozí Další »
1 7 14 15 16 17 18 19 20 21 26
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace