Sport


Kdo jsou nejbohatší sportovci a kolik si vydělávají

To, že si profesionální sportovci vydělávají ohromné sumy peněz, je každému jasné. Víte však, který z nich má největší příjmy a o jaké částky se jedná?

Tohle jste o hokeji nevěděli

Kdo neskáče, není Čech. A kdo v posledních dnech nesleduje hokej, stejně tak. Následující rekordy a fakta o oblíbené týmové hře jste pravděpodobně ale ani vy nevěděli. Zkraťte si čas během přestávky a přečtěte si pár zajímavostí.

Vtipné fotbalové momenty

Pamatujete si na video Největší fotbaloví simulanti? Pokud ne, prohlédněte si jej, protože tu máme tak trochu pokračování. Nyní ale nepůjde o různé simulantské excesy, ale o…

Jak Češi přepsali dějiny: Ohlédnutí za zlatým Naganem

Takové ráno pražské Staroměstské náměstí nepamatovalo. Ještě se ani nerozednívalo, když historické centrum hlavního českého města zaplnily desetitisícové hloučky lidí. Cílem bylo jediné – u velkého plátna podpořit české hokejové hrdiny, kteří v 13:45…

TOP 10 nejlépe placených fotbalových trenérů

Existují lépe i hůře placená zaměstnání. Jak naznačuje tento článek, tak fotbaloví trenéři rozhodně k chudáčkům nepatří. Na kolik peněz si ročně přijdou ty nejlépe placení z nich v přepočtu na české koruny, si ukážeme v následujícím žebříčku.

Aggresive inline skating aneb Adrenalin na plné obrátky

Na přelomu osmdesátých a devadesátých letech přišel velký boom kolečkových bruslí, jejichž oblíbenost se rok od roku zvyšuje. Nezůstalo ale jen u klasického bruslení, jak už to tak bývá, hranice skatingu se posunula o pořádný kus dál

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sportovní momentky zachyceny ve správný okamžik

Někdy se fotografům podaří zachytit vskutku nevídané momentky. Podívejte se na náš seznam těch nejpovedenějších.

Největší fotbaloví simulanti

Vydělávají ročně několik miliónů a přesto se dokáží před obrazovkou neuvěřitelně ztrapnit. O kom je řeč? No přeci o fotbalových hráčích. Podívejte se na jejich krátké herecké etýdy během ligových a mezistátních zápasů.

Nikdy nestrkejte do hokejového rozhodčího v Rusku

V hokeji moc nejsou vidět do doby, než písknou do píšťalky. Mnohdy slyší od hráčů i nějaké to peprnější slovo, ale přesto si zachovají chladnou hlavu. To vše až na jednoho ruského rozhodčího, který se ze dne na den stal hrdinou.

Jaké lyžařské vybavení zvolit na hory?

Lyžování na horách není jen o kvalitních lyžích, lyžování na horách je i o kvalitním sportovním oblečení. Podle čeho vybírat a jaké barvy dominují?

číst celý článek >> | Placená inzerce
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace