Showbyznys


Sebevědomí a úspěšní: 8 výroků slavných mužů

Jsou úspěšní, bohatí a v centru pozornosti. Chcete se jejich životu aspoň trochu přiblížit? Přečtěte si několik výroků slavných mužů a poučte se filozofií jejich úspěchu. Nebo se nakažte nezdolným sebevědomím některých z nich.

Snímky herců a hereček, které v roce 2013 vydělaly slušné peníze

Nepůjde o platy herců a tudíž poměru kdo vlastně vydělává nejvíce, nýbrž o herce, kteří díky svým dovednostem či slávě vydělali filmům slušné peníze. O koho se tedy jedná?

Filmy roku 2014: Co si letos nenechat ujít?

Také v letošním roce berou filmaři kinosály útokem a chystají se na nás s pořádnou porcí snímků. Které by vám v bohaté záplavě novinek rozhodně neměly uniknout? Nechte se inspirovat desítkou našich tipů.

Hlášky celebrit: Kdo vede v těch nejhloupějších?

Nikdo není bezchybný. Některé celebrity tak sice byly obdařeny pěknou tváří, hlasem jako zvon nebo schopností trefit se do míče, ale jinak už jsou - mírně řečeno - tak trochu hloupé. Jaké jsou výroky některých z nejlepších hláškařů?

7 faktů o slavných filmech, které jste nevěděli

Několik šokujících informací, které se vám snažili zatajit.

Když plastickému chirurgovi ujede ruka

Závislí můžete být na mnoha věcech. Lidé, které si můžete prohlédnout níže, se doslava stali závislými na plastických operacích. Bohužel jejich vzhled značně utrpěl opětovnými zásahy plastických chirurgů. Posuďte sami.

Nejvíc sexy herci v Hollywoodu

Po Nejvíc sexy herečkách přichází řada také na nejvíc sexy muže Hollywoodu. Klasiky jako Brad Pitt nebo Johnny Depp ale neočekávejte. První ligu hrajících krasavců kopou dnes už jiná jména…

Nejhorší dětská jména světových celebrit

Stěžujete si na své jméno a vnímáte ho jako pomstu vašich rodičů? Nejspíše můžete být ovšem rádi, že žijete tady, kde zvláštní jména nebývají až tak obvyklá. Občas se tu vyskytne nějaké neobvyklé křestní jméno, ale to, co páchají na svých dětech celebrity, se…

Nejvíce sexy herečky v Hollywoodu

Filmový Hollywood odjakživa není jenom o hereckém talentu. Velkou roli hrají taky hezké tvářičky a bezchybná těla, která do kin táhnou mnohdy víc než samotné snímky. Jeden z největších filmových magazínů Empire uspořádal na svých stránkách čtenářskou anketu o…

5 nejlepších hororů v historii kinematografie

Bojíte se rádi? V tom případě jsme pro vás připravili seznam nejstrašidelnějších hororů. Nadechněte se zhluboka, začínáme. Slabší povahy by neměly pokračovat ve čtení.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace