Pštrosí polštář aneb Dopřejte si "dvacet"


autor: Kamil Štajgl |

“Nestrkejte hlavu do písku. Strčte ji radši do našeho pštrosího polštáře,” je slogan, který na eshopech doprovází většinu pštrosích polštářů. Tato novinka od designérského dua Kawamura-Ganjavin ze studia Banana Thinks postupně ovládá celý svět. Jaký je jeho účel? Můžete si v pohodlí zdřímnout prakticky kdekoliv.

Všichni vědí, že spánek ve vlaku, autobuse, či na školní lavici není vždy zrovna nejpohodlnější záležitost, což dalo podnět k vytvoření této inovativní nezbytnosti pro spáče a cestovatele. Způsob užití je vskutku jednoduchý - polštář nasadíte na hlavu a můžete pohodlně dřímat téměř kdekoliv.

Už žádné otlačené čelo

Polštář je ve tvaru cibule z velice měkkého a příjemného materiálu. Dokonale nahradí postel, polštář i masku na spaní. Díky speciálním otvorům pro nos se nemusíte obávat, že by se v polštáři špatně dýchalo. Ze stran má polštář dvě větší díry, do kterých můžete zastrčit i ruce. Díky izolaci hlavy a rukou dochází ke zmírnění vnějších dráždivých podnětů jako je světlo a zvuky. Další výhodou je, že vaši hlavu, krk i ruce udržuje v teple, tudíž je velice vhodný na zimní období. Dá se dobře složit a v případě potřeby i vyprat.

Ovšem pokud používáte polštář na veřejných prostranstvích, měli byste si dát pozor na vaše osobní věci. Nikdy nemůžete vědět, kdo se rozhodne zneužít vašeho tvrdého spánku a omezené viditelnosti a slyšitelnosti.

Pštrosí polštář můžete sehnat na spoustě českých eshopů, jeho cena se pohybuje od 800 do 2000 korun.

Zdroj foto: Facebook studio Banana

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!
Tagy: zábava


Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace