Peníze a práce


12 neobvyklých reklam, které zaujmou

Společnosti po celém světě se snaží přilákat nové zákazníky. A jak toho nejlépe docílit? Pomocí vhodně zvolené reklamy. Podívejte se s námi na dvanáct zajímavých reklam a posuďte sami, jestli byste si daný produkt koupili.

Nejvlivnější celebrity světa

Magazín Forbes sestavil žebříček nejvlivnějších celebrit světa. Abyste se stali úspěšně vydělávající hvězdou, už vám nestačí jen hrát nebo zpívat. Měli byste navrhovat vlastní kolekce oblečení, parfémů, popřípadě investovat do technologických systémů.

Warren Buffett – jeden z nejúspěšnějších investorů všech dob

Magazín Forbes jej pravidelně umisťuje mezi nejbohatší muže planety (v současnosti je jeho jmění odhadováno na 45,7 miliard dolarů). V roce 2007 jej časopis Time uvedl na seznam 100 nejvlivnějších lidí světa. Věštec z Omahy nebo Zázrak z Omahy, jak se tomuto…

Nejcennější sportovní týmy světa

Magazín Forbes zveřejnil žebříček nejcennějších sportovních týmů na světě. Přinášíme vám přehled prvních deseti. Není nejspíš žádným překvapením, že tabulku vedou fotbalové kluby – první dvě místa obsadili Manchester United a Real Madrid.

Porazte nepřítele v kanceláři

V dnešní době pracovních podmínek, kdy je vyžadován superctižádostivý přístup lehce narazíte na kolegu, který to s vámi nemyslí tak dobře, jak by se mohlo zdát. Někdy se kancelář stává náročným místem a projít jí je stejně obtížné jako pohybovat se v přeplněném…

Města, kam už turisté nechtějí

Mezi turisty jsou oblíbená města, kam se rádi vracejí a pak také města, která navštívili naposledy. My se v článku zaměříme na tu druhou možnost, a tedy na města, kam už turisté podruhé nevycestují.

Nejdražší a nejlevnější města na světě

Uvažujete o stěhování? Pak by vám neměl ujít tento žebříček deseti nejdražších a nejlevnějších měst na světě. Pokud nemáte přebytečné milióny na účtu, měli byste se vyhnout zemím jako jsou Japonsko nebo Švýcarsko, které se dlouhodobě řadí do tohoto žebříčku.

Elon Musk – miliardář a vizionář, jenž se nebojí riskovat

Že jste dosud o Elonu Muskovi neslyšeli? Až zjistíte, co všechno již dokázal, a jaké jsou jeho ambice a plány do budoucna, určitě příště jeho jméno nepřejdete bez povšimnutí. Seznamte se s mužem, jenž se nebojí riskovat, díky čemuž je jedním z nejbohatších a…

10 nejhorších letišť na světě

Až budete cestovat na dovolenou a využijete leteckou dopravu, možná narazíte na letiště, kde budete rozzlobeni již při vstupu do letištní haly. Proč? Povíme si v článku.

Milionáři obešli sázkové kanceláře

Asi před 13 lety založil Angličan Andrew Black společně s Edwardem Wrayem v Hammersmithu na západě Londýna první online sázkovou burzu na světě. Byl to dobrý nápad. Dnes mají sídlo na Gibraltaru a 23 milionů liber na kontě.

číst celý článek >> | Placená inzerce
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace