Nejlepší bouračky ve filmech


autor: Lucie Osmanská |

Jste milovníky akčních snímků? Který se podle vás může chlubit nejlepší bouračkou? My jsme pro vás sestavili seznam těch nejlepších bouraček, jaké jste kdy mohli vidět.

1. Rychle a zběsile 6

Poslední honička již šestého pokračování Rychle a zběsile, které mělo svou premiéru v roce 2013, nabízí adrenalinový závod aut snažících se dohonit ledadlo na ranveji. Když letadlo spadne, z přední části doslova vyskočí vůz. Zdá se vám to až příliš nereálné? Koho to zajímá, diváci prahnou po zajímavých scénách. A Vin Diesel s Paulem Walkerem jim je rádi dají.

 

 

2. 60 sekund

Nemáme na mysli film z roku 2000 s Nicolasem Cagem, ale jeho původní verzi z roku 1974. Závěrečná honička trvá celkem 40 minut. Pokud jste opravdovými milovníky aut, tento kultovní automobilový snímek by vám neměl uniknout.

 

3. Ronin

Tento nezapomenutelný snímek vypráví o skupině bývalých vládních agentů (roninové – podle samurajů, kteří přišli o svého pána), kteří se spojí, aby ukradli kufřík s neznámých obsahem. Film nabízí honičky ulicemi Paříže. Vystupuje zde na 300 řidičů a vše se obešlo téměř bez jakýchkoliv digitálních efektů. Ve většině scén také vystupují samotní herci a nikoliv komparz.

 

 

4. Bullittův případ

Jestliže tento snímek nezařadíte na seznam mezi nejlepší automobilové honičky, tak si vás Steve McQueen najde doma a bude vás pronásledovat. Dnes již legendární kriminálka, která si stále řadí mezi diváky k oblíbeným filmům.

 

5. Bratři Bluesovi

Tato hudební akční komedie má také co nabídnout, co se týče honiček. Jedná se o dva bratry, kteří se snaží zachránit kostel. Během několika minut zdemolují většinu policejních aut v Illionis.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace