Nadal nosí hodinky za 23 milionů. Ve Wimbledonu je chce ukázat jako vítěz


autor: Jitka Hodasová |

Na rukou má klenot, který je skoro tak blýskavý jako jeho tenisové umění. Proslulý Španěl Rafael Nadal bude chtít i na Wimbledonu, který začíná v pondělí, zvednout pohár. A také ukázat superluxusní hodinky na své pravé ruce. Nadal je levák, jedna z legend bílého sportu. Proto vydělává velké peníze. Kontrakt s hodinářskou firmou Richard Mille není výjimkou. Letos přitom nehraje s nejdražším modelem - vždyť stojí „jen” 23 milionů korun.

Ale pozor, tenhle skvost váží pouhých dvacet gramů, proto ho tenista vlastně necítí a neomezuje ho ve hře.

„Nemám s tím žádný problém, vůbec je na ruce necítím,” řekl tenista, který nosí během utkání hodinky na pravé ruce. I přesto, že je pravák, zápasy hraje výhradně levačkou.

Od roku 2010 Nadala sponzoruje gigant Richard Mille. Každý rok od nich dostane tenista nové hodinky v hodnotě desítek milionů korun. Ty letošní nejsou nejdražší, v roce 2015 navlékal model za 29 milionů.

Jenže luxusní „cibule” samozřejmě táhnou i nenechavce. Před pěti lety Nadalovi ukradl hodinky (byly levné, jen za 8 milionů) zaměstanenc jednoho hotelu, kde přebýval. Prodat je nezvládl, byl chycen. Ale není divu, těchto hodinářských šperků se vyrábí vřždy jen padesát a všechny mají vlastní číslo.

Ve Wimbledonu je Nadal opět bude propagovat. Pomohou mu k triumfu?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace