Která ženská povolání muže rajcují?


autor: Kamil Štajgl |

Zajímá vás, která povolání se mužům na ženách nejvíce líbí? Jestliže ano, čtěte dále, neboť jsme pro vás sestavili TOP žebříček nejpřitažlivějších ženských zaměstnání. Jedná se o pětici profesí, které mužům zajisté utkvějí v jejich představách.

Servírka - úsměv a příjemné vystupování

K práci servírky patří určitá vlídnost a vstřícnost. Přeci jen toto zaměstnání nemohou dělat ty ženy, které se neusmějí, co je rok dlouhý. Právě kvůli usměvavým a pohledným servírkám zůstávají muži v restauračních zařízeních delší dobu a nechávají jim i větší "dýška". Mnoho zákazníků z řad mužů přitahuje oděv, který servírky při své práci nosí.

Zdravotní sestra - čistota a starostlivost

Mezi jedno z dalších povolání, které muže přitahuje, patří zdravotní sestřička. Myšleny jsou hlavně mladé a fyzicky atraktivní slečny, které se pro toto povolání rozhodly. Právě kostým, který nosí v nemocnici zdravotní sestry, patří mezi základní sortiment obchodů s erotickými pomůckami. Muže však nepřitahuje pouze oděv, který vyjadřuje čistotu, ale také to, že mají před sebou ženu, která o ně pečuje a ví co je pro ně dobré.

Tanečnice u tyče - noční život

Nyní zabrusme k trošku odvážnější profesi, kterou je tanečnice u tyče. V tomto případě snad ani není potřeba cokoliv rozepisovat. Muže přitahuje pohled na sexy ženy, které jsou „snadno“ dostupné. Stejně tak jim tyto tanečnice dávají pocit, že si k nim mohou dovolit prakticky cokoliv. Navíc toto povolání provozují krásné ženy s pěknými těly. Tedy alespoň v těch případech, ve kterých má majitel podniku soudnost.

Jeptiška - nedostupné je lákavé

Každopádně muže nepřitahuje pouze vidina snadné dostupnosti ženy. Naopak, velice je dokáže zaujmout i to, co nemohou mít. A tím jsou myšleny jeptišky. Přeci jen každý slyšel, že tyto ženy drží sexuální půst a existuje tak mnoho mužů, kteří by je rádi přesvědčili, ba jim i v praxi ukázali, jak moc velkou chybu dělají. Hlavně v případech, kdy se jedná o mladé a pěkné ženy.

Učitelka - autoritativní profese

Posledním povoláním, které si představíme, je učitelka. Tato profese vyjadřuje jasnou dominanci a autoritu ke svým studentům, kteří musejí poslouchat to, co se jim nařídí. Samozřejmě nemáme na mysli ty členky profesorského sboru, které mají blízko do důchodu. Ale naopak, ideálně čerstvě dostudované a pohledné vysokoškolačky, které se svou profesí teprve začínají.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace