Fotbaloví herci aneb Kteří slavní fotbalisté si zahráli ve filmu?


autor: Lucie Osmanská |

Řada fotbalistů, poté co pověsili na hřebík své kopačky, se rozhodla zazářit na filmovém plátně. Jak se jim to (ne)povedlo, již posuďte sami.

1. Stan Collymore – Základní instinkt 2

Tento anglický hráč se rozhodl zazářit v pokračování slavného snímku po boku Sharon Stone. Bohužel/bohudík film byl natolik špatný, že jeho slabšího výkonu v roli fotbalisty si nikdo prakticky nevšiml.

2. Pelé – Vítězství

Americký film z roku 1981 je zřejmě nejznámějším fotbalovým snímkem. Odehrává se během 2. světové války a mimo jiné si v něm zahrály takové hvězdy jako Sylvester Stallone nebo Michael Caine.

3. David Beckham – trilogie Gól!

David je nepopiratelně dobrý ve dvou věcech – hraní fotbalu a umění vždy vypadat dobře. V mluvě na veřejnosti nikdy příliš nevynikal. Zmíněný film není vyjímkou. Ale zase se na něj pěkně dívá.

 

 

4. Zinedine Zidane – Zidane, portrét 21. století

V tomto případě se nejedná o film, ale o dokument zachycující jednoho s nejlepších fotbalistů světa. Filmového portrétu se ujal slavný Douglas Gordon, jak se mu to povedlo, již posuďte sami.

5. Ronaldo – Do toho!

Pokud jste milovníky fotbalu a britského humoru, tento snímek vás zaručeně nezklame. Na scéně se objeví i Ronaldo, pronese jedno slovo a zase zmizí. Rychlovka, žádné zbytečné řeči, žádná nominace na Oscara. Tečka.

 

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace