MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

3 akční hry zdarma, které si musíte zahrát

Každý správný chlap má někdy chuť se odvázat u opravdové akční střílečky. Pokud Vás tyto myšlenky popadly právě teď, podívejte se na tři nejlepší akční hry, které Vás do světa opravdových mužů zavedou zcela zdarma.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Jak se hádat aneb 5 zásad pro správnou hádku

Není nic krásnějšího než romantika čerstvého vztahu. Ta závrať a vzrušení, když ji vidíte a každá romantická odrhovačka popisuje váš vztah? Ale vězte, že přijde den a ta romantická hudba přestane hrát. První hádka je jako by někdo páčil Amorův šíp přímo z vašeho srdce. Je to šok a může přijít na začátku vztahu,…

Milionáři obešli sázkové kanceláře

Asi před 13 lety založil Angličan Andrew Black společně s Edwardem Wrayem v Hammersmithu na západě Londýna první online sázkovou burzu na světě. Byl to dobrý nápad. Dnes mají sídlo na Gibraltaru a 23 milionů liber na kontě.

číst celý článek >> | Placená inzerce

10 sexuálních rekordů, které vám vyrazí dech

Světové rekordy se netýkají jen automobilů, letadel, lidských dovedností nebo zručností. Trhat rekordy můžete i v sexu. 10 neuvěřitelných sexuálních rekordů právě teď a tady.

Pravidla amerického fotbalu - hrací pole a hráči

Video z amerického fotbalu, kde kluci do sebe jdou jak utržený ze řetězu, na našem webu určitě najdete. Co na něm chybí jsou pravidla této hry, které na první přečtení jen stěží pochopíte. V našem prvním díle si něco málo řekneme o…

Změňte povolání! Jaké profese jsou nejvýnosnější?

Pošilháváte po nové práci, která by přinesla více peněz? Chtěli byste dobře placené místo, které by Vám umožnilo plnit si finančně náročné sny?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Etiketa oblékání aneb Není oblek jako oblek

Výběr vhodného oblečení není jen doménou žen. Pokud si myslíte, pánové, že výměnou tepláků za něco obstojnějšího a s košilí, která možná pamatuje vaše taneční, máte vyhráno, bohužel vás musíme zklamat. Každá společenská událost si žádá jiný oblek. Až tedy příště uvidíte na pozvánce předepsaný tzv. dress code, s…

Pacu Jawi aneb Kravský ocas pevně v rukou

Obrázky vypadají dost zajímavě. Asi málokdo ze soutěžících by při těchto hrách našel odvahu, aby vám s rozzářeným úsměvem zapózoval do objektivu. Přesto se indonéští farmáři zaručeně nenudí.

Jak se stát pro ženu neodolatelným?

Toužíte po tom, aby se po vás ženy ohlížely? Toužíte potom, abyste zanechávali u žen nesmazatelný dojem? Drtivá většina mužů by ráda znala tajemství, jak se stát neodolatelným, ale nemají páru jak toho dosáhnout. Proto jsme tady my a přinášíme Vám několik tipů. Co vlastně ženy u mužů hledají?

Pneumatika smetla na závodišti fotografku

Práce sportovní fotografky nemusí být vždy bezpečná. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila mladá žena na automobilových závodech King of Drift v polské Poznani.

« Předchozí Další »
1 30 60 78 79 80 81 82 83 84 89 118
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace