MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Poker - Výherní kombinace

Znát výherní kombinace v pokeru je jednou z naprosto základních znalostí k tomu, abyste se mohli do hraní této oblíbené karetní hry pustit. Kdybyste neznal výherní kombinace, nevíte, zda-li máte šanci vyhrát nebo ne. My si představíme výherní kombinace od nejsilnější po nejslabší. 

číst celý článek >> | autor: Nomad

Golf - Skórování

Každá jamka na hřišti má svůj par, tedy počet ran, na které by měl jamku absolvovat profesionál nebo hráč s handicapem 0. Součet par všech osmnácti jamek dává celkový par hřiště - obvykle 72. To znamená, že hráč s handicapem 0 by měl zahrát v dlouhodobém průměru 72 ran, aby dostál své hráčské pověsti.  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Silikonová klávesnice - Gadgets

Pohybovat se s pitím v okolí klávesnice může být občas docela riskantní počin. Chvíle nepozornosti a malér je na světě, v případě notebooků to může dokonce být legrace za několik tisíc. Pokud pracujete s počítačem v neuklizeném prostředí, což je téměř každý pánský pokoj, pravděpodobně víte o čem mluvím.

číst celý článek >> | autor: Josef Cipra

Pozor žena za volantem - VIDEO

Žena za volantem + "složitá" dopravní situace = velká zábava. 

číst celý článek >> | autor: Nomad

Film Oko dravce (Eagle Eye) + Trailer

Představte si, že vám zazvoní telefon, vy ho zvednete a zbytek života se vám promění v nekonečnou noční můru. Šílené, že? Právě takový moment se stal výchozím bodem thrilleru, pod kterým je coby výkonný producent podepsaný hollywoodský mogul Steven Spielberg.  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Malý, ale výkonný - ASUS R50

ASUS R50 dosahuje velikosti běžné peněženky. Přesto znázorňuje bezpečný, výkonný a skvěle přenosný mini-notebook s výbornými komunikačními schopnostmi, je doslova nabitý výkonnými funkcemi, proto s ním můžete plnohodnotně komunikovat, cestovat a bavit se kdekoliv na světě.  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Fast and furious 4 - HD Trailer

Vin Diesel je zpět, vlastně celá parta z prvního dílu je zpět, tak se podívejte, co vás čeká v pokračování Rychle a zběsile 4.  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Fifth Gear - Lexus ISF vs BMW M3 - VIDEO

Redaktoři populárního motoristického magazínu Fifth Gear se pustili do srovnání nejnovějšího Lexusu ISF a nesmrtelné klasiky BMW M3. Co myslíte, dokáže Lexus trumfnout BMW?  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Koš, který prádlo také vypere - Gadgets

A je to tady, ideální vychytávka nejen pro svobodné muže. Koš na špinavé prádlo a pračka v jednom. Jednoduše ho naplníte použitým prádlem a když je plný, sám se automaticky spustí a prádlo vypere. Má to však jeden háček, když smícháte barevné prádlo s bílým asi vás výsledek nepotěší. …

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák
« Předchozí Další »
1 26 52 74 75 76 77 78 79 80 102
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace