MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak podpořit partnera, který trpí depresí

Ne každý instinktivně vytuší, jak zvládnout depresi někoho jiného. Deprese se projevuje u každého člověka odlišně, všechny však spojuje jedna věc – všichni z postižených se snaží, aby jejich depresivní nálady co nejméně zasáhly jejich blízké.

Jezdíte dlouhé cesty? Poradíme, jak neusnout za volantem

Dny se zkracují a začíná se poměrně brzy stmívat. Pokud hodně cestujete, může se o vás při delších cestách pokoušet spánek. Co dělat, abyste neusnuli za volantem? Poradíme vám pár triků. I malý mikrospánek může být fatální. A to nejen pro vás, ale i pro ostatní na silnici.

Hrajte si. Vyčistí vám to hlavu a nakopne k dalšímu výkonu

Většina chlapů zůstává ve své podstatě kluky, kteří si rádi hrají. Ta možnost prožít si dobrodružství během výpravy, zapařit počítačovou hru nebo si jen tak zablbnout. I to je jedna z věcí, které ženy na mužích nechápu a milují zároveň. Poznáte se v tomhle i vy?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Proč golf není možné považovat za sport

Zastánci golfu vás budou zarputile přesvědčovat, že golf je vlastně sport (pravděpodobně to samé si myslí i hráči šachu). My vás však přesvědčíme o tom, že golf nemá se sportem nic společného.

Chrápete? Poradíme, jak to trochu omezit a nechat okolí vyspat

Neustále vám manželka, přítelkyně nadává, že se kvůli vašemu chrápání nevyspí? Opravdu to není nic příjemného. Pozitivní je, že to není nic ojedinělého, objevuje se u poloviny populace. V první řadě je potřeba se přesvědčit, že chrápání není projevem nějakého zdravotního problému. Někdy může znamenat i poměrně vážné onemocnění. Pokud tuto…

Jak ji pozvat na rande?

Pozvat někoho na rande se může stát pro někoho jednou z nejhorších nočních můr. Strach z odmítnutí vás až nesmyslně svazuje. Zbytečné obavy vás mohou připravit o skvělé první rande. Jak tedy na to?

Umíte si ho pěkně vyhonit? Poradíme několik způsobů

Doby, kdy rozčilení kněží hlásali, že mastrubace je zlo a pokud se sami sebe v rozkroku dotknete, půjdete do pekla, jsou pryč. Mastrubuje každý, a kdo to nepřizná, tak dvakrát tolik. Určitě už každý máte naučený způsob, jak si co nejrychleji a nejsnadněji udlat dobře. Co se to ale pokusit zdokonalit, zpestřit? Neříkejte, že vás neláká hrát si s…

Nejbezpečnější země na světě, které to jsou?

Pokud přemýšlíte nad vaší příští dovolenou, kde byste se chtěli cítit především bezpečně, potom vyrazte na Island. Právě tato země byla označena za nejbezpečnější na světě. Na kterém místě se objevila Česká republika?

Tušili jste, že spláchnutí otevřeného záchodu může být nebezpečné?

Když si po záchodě umyjete ruce, považujete se za guru osobní hygieny? Máme pro vás špatnou zprávu, nestačí to. Měli byste totiž ještě před spláchnutím přiklopit toaletu. Zajímavé odhalení totiž přináší server Men‘s Health. Jsou věci, které má po použití toalety zautomatizované snad každý. Použít toaletní papír, spláchnout, na to, co se…

Top 3 filmy pro muže, které si zamiluje i ona

Muži milují filmy, ženy také. Ale z nějakého důvodu se nikdy nemůžou domluvit na společném výběru. Vy chcete něco akčního s Brucem Willisem, ona by raději romantiku s Reese Witherspoon. Proto jsme pro vás vybrali pár filmů, na kterých se shodnete oba.

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 31 60 90 119
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace