MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Vymetáte bary? Přečtěte si, kde jsou nejlepší

Kdo si nechodí do baru jen vylejt hlavu, ale záleží mu na atmosféře, obsluze, prostředí i nabídce, ať čte následující řádky. Přinesou mu inspiraci, kam při cestách republikou mohou mířit jeho kroky. Už devět let se v naší české kotlině vyhlašují Czech Bar Awards. Profesionálové hodnotí české bary a vybírají ten nejlepší. Mimopražští…

Jeremy Irons: Vydělával si na ulici zpěvem a vymaloval si svůj hrad narůžovo

Populární britský herec oslavil tento měsíc své 68. narozeniny. Přinášíme vám několik překvapivých informací, které jste nejspíš o tomto charizmatickém Angličanovi s nezaměnitelným hlasem netušili. 

VIDEO: Jak se jezdí v Rusku. Kuriozní situace a nehody

Čeští řidiči patří mezi ty agresivnější. Skoro čtyřicet procent úmrtí na českých silnicích loni způsobila agresivní jízda. Vyplývá to z dat Besipu. Kvůli nedodržování bezpečné vzdálenosti, vybržďování nebo nebezpečnému předjíždění loni zemřelo víc než 200 lidí. Je to asi o 70 méně než v roce 2015.  Čeští řidiči se chovají agresivně vůči…

Jaká je průměrná frekvence sexu lidí ve vašem věku?

Ve skutečnosti neexistuje žádné správné číslo, ale pokud byste chtěli vědět, kolik sexu mají vaši vrstevníci, odpověď má americký institut, který provedl studii na toto téma. 

Kde si vybrat pořádnou půjčku?

Půjček je všude kolem nás mnoho. Ne všechny jsou ale dobré a ne všechny mohou vyhovovat vašim mužským potřebám. Třeba v souvislosti s tím, že vás nikdo nebude omezovat v tom, na co budete moci finanční prostředky využít. Pokud vás zajímá, kde si vybrat pořádnou půjčku, máme pro vás několik osvědčených tipů.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Nechce se vám do chomoutu? Zkuste kamarádku s benefitem

Hledám kamarádku s benefitem. Tak takových inzerátů vůbec není málo. Co to vlastně je, jaké jsou výhody takového vztahu-nevztahu? Je to fajn, když ještě nechcete šetřit na zásnubní prstýnek, z dětí máte vyrážku a s klukama na fotbale je prostě líp než v obyváku před televizí, kde běží Ordinace v Růžové zahradě. Zároveň nechcete lítat po…

5 netypických destinací, kam vyrazit na dovolenou

Toužíte po dovolené, ale zároveň se chcete vyhnout typickým turistickým destinacím? Možná vás láká dobrodružství a neznámé země. Jelikož se cestování stává stále dostupnější, destinace, které byly dříve opomíjeny, se nyní dostávají do kurzu. 

Benzín ušetříte i tím, že zhubnete

Korunka ke korunce... Znáte to, kdo by nechtěl ušetřit. A proč ne, třeba když jezdíte autem? Stačí znát pár triků a každý měsíc vám zůstane až pár stovek v peněžence navíc. A ty se můžou hodit na ledacos. Může pomoci klidnější jízda nebo třeba i menší hmotnost.

Jak to vypadá s novým zákonem o hazardních hrách?

Jedním slovem špatně. Dvěma slovy nic moc. Bohužel i takto by se dal shrnout stav po více jak 7 měsících od začátku působení nového zákona o hazardních hrách.  

číst celý článek >> | Placená inzerce

Nejlepší pranky, u kterých budete brečet smíchy

Že smích léčí, to všichni víme. Proto jsme pro vás vybrali vtipná videa, u kterých se zaručeně pobavíte a možná se i něco přiučíte. Například že krást se nemá, nebo co se stane, když prank nevyjde zcela podle vašich představ.

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 28 54 81 107
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace